Menu

Metalowa szafa na komputer przemyslowy SmK 4a wentylator, listwa

Cechy produktu

  • Producent Malow 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

Szafa SMK 4a jest to szafa przemysłowa na komputer mająca listwę zasilającą i wentylator w zestawie. Wyprodukowana jest z wysokiej jakości blachy stalowej. Górna przeszklona część zezwala na umieszczenie monitora LCD o rozmiarze do 23". Wyprodukowana została z wytrzymałego szkła. Umożliwia ona korzystanie ze sprzętu choćby w warunkach występowania kurzu i pyłu na hali produkcyjnej oraz chroni komputer przed wstrząsami. Dolna część służy do bezpiecznego przechowywania jednostki PC i innych urządzeń towarzyszących. Znajduje się w niej półka przesuwna co 25 mm. Szafka wyekwipowana została ponadto w szufladę na klawiaturę. Te trzy wydzielone części otwierane są oddzielnie i każda jest zamykana na oddzielny zamek. Szafka posiada nóżki z możliwością poziomowania, co pozwala ustawić ją na każdej, nawet nierównej podłodze.

Szafka SMK 4a na bocznych ścianach posiada otwory wentylacyjne. Natomiast w tylnych ścianach znajdują się otwory na przewody zasilające. Szafka w komplecie posiada elektryczny wentylator pozwalający na chłodzenie pracującego komputera. W dolnej części zamocowana jest zasilająca listwa.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru i jego koloru.

Produkty na ogół przystępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.