Menu

WENTYLATOR ARCTIC BioniX P120 A-RGB 120mm - ACFAN00146A- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent ARCTIC 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

BioniX P120 A-RGB to zoptymalizowany ciśnieniowo wentylator 120 mm z podświetleniem gwarantujący szczególnie sprawne chłodzenie, nawet przy powiększonym oporze powietrza. Liczne ulepszenia, takie jak zaktualizowana technologia silnika i nowo opracowana kompozycja wentylatora, znacznie zwiększyły jego produktywność.

Ze względu na magnesowanie sinusowe nowy silnik tworzy tylko około 5% drgań dzięki czemu nie ma zapotrzebowania używania gumowych podkładek dystansowych ze względu na stały i płynny moment obrotowy. Na dodatek wysokiej jakości łożysko dzięki kompozycji specjalnego stopu i smaru zniża tarcie w wyniku czego stwarzając mniej ciepła i hałasu.

Dzięki szerokiemu zakresowi szybkości i funkcji złącza, szybkość wentylatora BioniX P120 A-RGB może być kontrolowana synchronicznie z innymi wentylatorami. Zmniejsza to hałas do minimum, gwarantując równocześnie maksymalną wydajność chłodzenia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.