Menu

Wentylator be quiet! SHADOW WINGS 2 White 140mm

Cechy produktu

  • Producent be quiet! 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

be quiet! Shadow Wings 2 140mm w odcieniu białym proponuje cichą pracę i bezusterkowe chłodzenie przy niskich obrotach na minutę. Najważniejsze funkcje to: PRAKTYCZNIE NIESŁYSZALNA PRACA Łopatki w Shadow Wings 2 140mm White zostały zoptymalizowane w celu zapewnienia maksymalnego przepływu powietrza, co zagwarantuje cichą pracę, a jednocześnie mocne chłodzenie.

nawet przy maksymalnej szybkości obrotowej wynoszącej 900 rpm działają z 14,7 dB(A). Nadzwyczajny dobór dla wszystkich, którzy cenią sobie maksymalną ciszę w swojej obudowie PC. KONCEPCJA ANTYWIBRACYJNA Zdejmowane antywibracyjne mocowania na wszelkich czterech krawędziach wentylatora zniżają drgania przenoszone na obudowę komputera.

dodatkowo wentylator jest zaopatrzony w gumowaną ramę, która wzmacnia koncepcję przeciwdrganiową i redukuje wibracje do absolutnego minimum. Technika ŁOŻYSKA typu RIFLE Shadow Wings 2 140mm White jest synonimem wyjątkowej bezusterkowości.

Osiąga to dzięki wysokiej jakości technologii łożyska rodzaju rifle, która zagwarantuje wyjątkowo długą żywotność do 80 000 godzin. MONTAŻ PUSH-PIN Dzięki systemowi antywibracyjnemu Shadow Wings 2 wentylator można łatwo zainstalować.

Mocowania push-pin wyjątkowo szybką i bezpieczną instalację bez zastosowania śrub.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.