Menu

Wentylator Chieftec AF-0925PWM- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu
  • Producent Chieftec 
  • Rodzaj wentylator 
Opis

Wentylator dedykowany do obudów komputerowych, producenta Chieftec, oznaczony jest kodem producenta AF-0925PWM. Towar ten należy do modnej linii wentylatorów PWM Chieftec, dzięki temu doskonale się sprawdza jako dodatkowy wentylator do obudowy.

Wentylator pracuje z szybkością obrotową o wartościach 600-2200 obrotów na minutę i jest wyposażony w cyfrowy regulator szybkości PWM i wytwarza hałas na poziomie 30-37 dB/A. Przepływ powietrza jaki generują łopatki wentylatora jest na poziomie 35 CFM.

klasycznie czarny kolor wentylatora perfekcyjnie współgra z większością obudów, a opleciony przewód zasilający pomaga w utrzymaniu porządku w kablach prosto się układa. Wentylator wyposażony jest w łożysko kulkowe oraz wtyczkę zasilająca 4-pin PWM o długości przewodu 42 cm oraz wtyczkę 4-pin (Molex).

Moc zasilacza wynosi 3.24W, napięcie natomiast wynosi 12V a natężenie 0.27A. Artykuł posiada następujące rozmiary: 92 x 92 x 25mm.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.