Menu

Wentylator do obudowy Cooler Master Masterfan SF360R ARGB MFX-B2D3-18NPA-R1

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

Masterfan SF360R ARGB

przedstawiamy pierwszy model MasterFan z adresowalnymi diodami RGB o długości 360mm od Cooler Master. SF360R jest kompatybilny z komputerami obsługującymi podświetlenie RGB, o czym świadczą certyfikaty zgodności Asus Aura, ASRock RGB, and MSI RGB. Trzy wentylatory 120 mm połączone w jedno urządzenie zapewniają szybką i bezproblemową instalację.
Inspiracją podczas projektowania łopatek wentylatora była konstrukcja silnika odrzutowego i śmigieł helikoptera, dzięki czemu został zwiększony zasięg przepływu powietrza przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu ciśnienia statycznego.

  • Podświetlenie ARGB - certyfikaty kompatybilności z Asus Aura, ASRock RGB oraz MSI RGB.
  • technologia cichego chłodzenia - wentylator został zaopatrzony w części gumowe, które pochłaniają dźwięk podczas chłodzenia i ograniczają wibracje w trakcie pracy.
  • Hybrydowy design - połączenie konstrukcji silnika odrzutowego i śmigieł helikoptera zapewnia potrzebne ciśnienie statyczne bez poświęcania przepływu powietrza.
  • Kontroler RGB - dzięki dołączonemu do zestawu kontrolerowi RGB, możesz w prosty sposób wybrać swój ulubionylub zrestartować ustawienia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.