Menu

Wentylator do obudowy SilentiumPC Corona HP RGB 140 SPC223 (140 mm; 1200 obr/min; RGB)

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

Wentylator SilentiumPC Corona HP RGB 140 mm to wydajna i wysokociśnieniowa budowa zaopatrzona w podświetlaną obręcz i 9 specjalnie wyprofilowanych łopatek. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko w obudowie, lecz także na chłodnicy zintegrowanego zestawu chłodzenia cieczą (All-In-One), rozświetlając szykownie skomponowany zestaw komputerowy. Zainteresowani poprawą wentylacji jak i wyglądu swego komputera mogą wybrać między jednym wentylatorem Corona HP RGB 140 mm, a zestawem złożonym z trzech wentylatorów Corona HP RGB Kit 3 × 140 mm wraz z załączonym kontrolerem Nano RGB. Dołączają one do wydanych wcześniej wentylatorów Corona HP RGB 120 mm, które w dodatku oferowane są pojedynczo lub w komplecie wraz z kontrolerem.

Paleta wentylatorów SilentiumPC z podświetleniem LED RGB i wysokim ciśnieniem statycznym składa się obecnie z dwóch rodzin Corona HP RGB i Stella HP RGB które są dostępne w dwóch ustandaryzowanych wymiarach: 120, a także 140 mm. Corona HP RGB posiadają podświetloną obręcz i czarne łopatki, zaś w wentylatorach Stella HP RGB to rotor wraz z łopatkami wyekwipowany został w diody LED. Umożliwia to użytkownikowi wybór ciekawej go opcji estetycznej i użytecznej posiadanej konfiguracji komputera. Na dodatek: wentylatory SilentiumPC Stella HP przystępne są w opcji z adresowalnym podświetleniem LED: ARGB, także w dwóch wymiarach: 120 oraz 140 mm. Wentylatory SilentiumPC o wysokim ciśnieniu statycznym bez podświetlenia RGB noszą nazwę Sigma HP.

Każdy wentylator Corona HP RGB 140 mm ma zaimplementowane 18 jasnych punktów LED RGB, które mogą świecić na praktycznie dowolny, wybrany poprzez użytkownika kolor. Zarządzanie barwą może odbywać się na jeden z aż 4 sposobów, dzięki temu, iż korzystają one z ustandaryzowanego, 4-pinowego złącza RGB, który jest kompatybilny z większością płyt głównych, a także innymi produktami SilentiumPC. Użytkownik może decydować nie tylko o kolorze, lecz także wybrać jeden z kilku przystępnych efektów jak np. Łagodne przejścia czy oddech.

klasycznie czarny i łopatek wentylatora, jak jeszcze możliwość całkowitego wyłączenia podświetlenia LED sprawiają, iż Corona HP RGB 140 mm będzie wyśmienicie współgrać z zestawem komputerowym bez względu na to czy aktualnie mamy ochotę na tęczę promieniującą z obudowy czy również stonowany, wytworny wygląd.

Wentylator SilentiumPC Corona HP RGB 140 mm wyposażony jest w 9 specjalnie zaprojektowanych łopatek, co zapewnia wysokie ciśnienie statyczne całej konstrukcji. Dzięki czemu, wentylator ten sprawdza się nie tylko w obudowie, lecz także na chłodnicach zestawów chłodzenia cieczą w rozmiarach: 140, 280 lub 420 mm. Przepływ powietrza wynosi 45 CFM, zaś maksymalna prędkość obrotowa to około 1200 obr./min. Sterowanie szybkością rotora odbywa się przez regulację napięcia zasilającego.

Pojedynczy wentylator SilentiumPC Corona HP RGB 140 mm można podłączyć bezpośrednio do płyty głównej wyposażonej w kompatybilne złącze RGB lub do kontrolerów Aurora Sync i Aurora Sync Pro w obudowach w obudowach Armis z kolekcji TG RGB. Użycie przejściówek albo dodatkowych rozdzielaczy poszerza możliwości synchronizacji, np. Z zestawem oświetlenia Aurora II RGB-302.


Pozostałe atrybuty
Wraz z oferowanym pojedynczo wentylatorem Corona HP RGB 140 mm otrzymujesz: Przewody do połączenia i synchronizacji podświetlenia RGB do kompatybilnej płyty głównej lub do kontrolera Aurora Sync Pro w wybranych obudowach SilentiumPC, Adapter umożliwiający podłączenie zestawu do kontrolera Aurora Sync w wybranych obudowach SilentiumPC, komplet śrubek montażowych. Specyfikacja pojedynczego wentylatora Corona HP RGB 140 mm: liczba łopatek: 9 odcień ramki: mleczny biały odcień łopatek: czarny kolor LED: RGB liczba punktów LED: 18 Łożysko: hydrauliczne (HBS) Napięcie: 12 V Prąd: 0,20 A (wentylator), 0,30 A (LED) Wtyczka: 4-pin (RGB) + 3-pin (rotor) Żywotność: 50,000 h

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.