Menu

Wąż ogrodowy 20m-60m rozciągliwy szlauch lateksowy z pistoletem czarny

Cechy produktu
  • Producent SPRINGOS 
  • Długość 20 m
Opis

Zraszanie rosnących w ogrodzie roślin okazuje się obszernym wyzwaniem dla ogrodnika. By wymarzony ogródek prawidłowo się prezentował, należy go regularnie pielęgnować. Jednym z niezbędnych części wyposażenia działki jest wytrzymały wąż ogrodowy. To akcesorium, które przyda się nie tylko do podlewania krzewów oraz trawy, ale także do starannego umycia samochodu, czy wykąpania zwierzaka.

Wąż lateksowy do każdego ogrodu

Szlauch ogrodowy X-Hose od firmy Springos to godny zaufania produkt. Jego największym atutem jest to, iż nie zagina się podczas używania. Należy ponadto wspomnieć o wykonaniu węża ogrodowego z podwójnego lateksu oraz ABS, które iż jest on wysoce wytrzymały, a co za tym idzie posłuży on przez mnóstwo sezonów. Czarna kolorystyka węża ogrodowego sprawia,pokazuje się on oryginalnie.

idealne zraszanie

Wąż ogrodowy w zestawie posiada pistolet z 7 opcjami zraszania: stożek, pełny, mgiełka, prysznic, płaski, centralny i strumień. Końcówka pozwoli na zatrzymanie strumienia wody oraz wykorzystywanie na sporych powierzchniach ogrodowych. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest funkcja blokady, dzięki której woda będzie zraszać bez konieczności ciągłego trzymania spustu pistoletu. Ponadto pistolet przeciwpoślizgową rączkę, która umożliwi potężny chwyt podczas podlewania roślin.

wymiary przypasowane do potrzeb użytkowników

Szlauch ogrodowy powinien bez problemu dosięgać od kranu do najszczególniej wysuniętego punktu na działce. Do tej długości najlepiej dodać ok. 3 metrów zapasu, ponieważ należy wziąć pod uwagę ewentualne przeszkody. Wąż ogrodowy od firmy Springos dzięki wykonaniu ze specjalnego materiału, może rozciągnąć się od 20 do aż 60m. Sprawia to, iż wąż ogrodowy staje się nietrudny w zwinięciu i przechowywaniu.

atrybuty:

  • Długość: od 20m do 60m
  • Kolor: czarny
  • Materiał: podwójny lateks, ABS
  • Pistolet ma 7 funkcji zraszania: Cone - Stożek, Full - Pełny, Mist - Mgiełka, Shower - Prysznic, Flat - Płaski, Centrum - Centralny, Jet - Strumień
  • Dodatkowa funkcja blokady pistoletu
  • przeciwpoślizgowa rączka
  • Nie zagina się jak zwykłe węże

Kod artykułu: GA0108

Nr oferty xSale GA0108
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.