Menu

Wąż ogrodowy 20m-60m rozciągliwy szlauch lateksowy z pistoletem zielony

Cechy produktu
  • Producent SPRINGOS 
  • Długość 20 m
Opis

Zraszanie rosnących w ogrodzie roślin okazuje się dużym wyzwaniem dla ogrodnika. By wymarzony ogródek należycie się prezentował, należy go regularnie pielęgnować. Jednym z potrzebnych części wyposażenia działki jest wytrzymały wąż ogrodowy. To akcesorium, które przyda się nie tylko do podlewania krzewów, a także trawy, ale także do precyzyjnego umycia samochodu, czy wykąpania zwierzaka.

Wąż lateksowy do każdego ogrodu

Szlauch ogrodowy X-Hose od producenta Springos to godny zaufania towar. Jego największym atutem jest to, iż nie zagina się podczas użytkowania. Należy na dodatek wspomnieć o wykonaniu węża ogrodowego z podwójnego lateksu i ABS, które że jest on wysoce wytrzymały, a co z tego wynika posłuży on przez mnóstwo sezonów. Zielona kolorystyka węża ogrodowego sprawia,ukazuje się on oryginalnie.

nieprzeciętne zraszanie

Wąż ogrodowy w pakiecie posiada pistolet z 7 opcjami zraszania: stożek, pełny, mgiełka, prysznic, płaski, centralny i strumień. Końcówka pozwoli na zatrzymanie strumienia wody, a także użytkowanie na obfitych powierzchniach ogrodowych. Idealnym rozwiązaniem jest funkcja blokady, dzięki której woda będzie zraszać bez konieczności ciągłego trzymania spustu pistoletu. W dodatku pistolet przeciwpoślizgową rączkę, która umożliwi solidny chwyt w trakcie podlewania roślin.

wymiary dobrane do potrzeb użytkowników

Szlauch ogrodowy powinien bez problemu dosięgać od kranu do najbardziej wysuniętego punktu na działce. Do tej długości najlepiej dodać ok. 3 metrów zapasu, ponieważ należy zabrać pod uwagę ewentualne przeszkody. Wąż ogrodowy od marki Springos dzięki wykonaniu ze specjalnego materiału, może rozciągnąć się od 20 do aż 60m. Powoduje to, że wąż ogrodowy staje się przystępny w zwinięciu i przechowywaniu.

właściwości:

  • Długość: od 20m do 60m
  • Kolor: zielony
  • Materiał: podwójny lateks, ABS
  • Złączka 1/2 cala
  • Pistolet ma 7 funkcji zraszania: Cone - Stożek, Full - Pełny, Mist - Mgiełka, Shower - Prysznic, Flat - Płaski, Centrum - Centralny, Jet - Strumień
  • Dodatkowa funkcja blokady pistoletu
  • przeciwpoślizgowa rączka
  • Nie zagina się jak zwykłe węże

Kod produktu: GA0109

Nr oferty xSale GA0109
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.