Menu

Wąż ogrodowy NEO Optima 15-821 (30 m)

Cechy produktu
  • Producent NEO 
  • Długość 30 m
Opis

 WĄŻ 1/2" X 30 M, 4-WARSTWOWY NEO OPTIMA NEO TOOLS 15-821 komplet wysokiej jakości kluczy, nasadek i innych narzędzi potrzebnych w każdym warsztacie. Narzędzia NEO wytworzone są w oparciu o najnowsze technologie i postępowe materiały.

Na zestaw NEO udzielana jest 25-letnia gwarancja Wąż 1/2" x 30 m, 4-warstwowy NEO OPTIMA, wytworzony z sprężystego PVC i przędzy poliestrowej o oplocie krzyżowym, ciśnienie robocze 8 bar, ciśnienie rozrywające 25 bar, z powłoką Food Safe- możliwość kontaktu z żywnością, odporny na osadzanie się glonów i promienie UV, zakres temperatur -20°C do +60°C firma: NEO TOOLS oporne na promieniowanie UV: Tak wytrzymały na osadzanie się glonów w środku węża: Tak wariant narzędzi ogrodowych: wąż ogrodowy Średnica węża: 1/2" Długość węża: 30 m Ciśnienie rozrywające: 25 bar Zakres temperatur: -20- +60°C ilość warstw: 4 szt...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.