Menu

Wibrator dla Par - Lelo Tiani 2

Cechy produktu
  • Producent Lelo 
Opis

Model Lelo Tiani 2 to bezsprzecznie najkorzystniejszy wibrator i masażer dla par, który możesz używać we dwoje, a także samemu. Tiani wersja 2 to wykorzystanie najlepszych obecnie dostepnych technologi w erotyce. Tiani 2 jest wodoszczelny i gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.

A najlepszym rozwiązaniem w nowej wersji jest technologa SenseMotion, o której poniżej napiszemy. Czy wiesz jak działa SenseMotion? To postępowa technologia która wyczuwa ruch pilota i przekłada go na język wibracji intymnych - niezwykle płynną regulację wibracji i posiada aż 5 rożnych trybów pulsacji oraz eskalacji.

A wszystko to sterowane jest poprzez pilota, który możesz trzymać w wolnej rąk albo sterować z oddali do 12 metrów. Firma zadbał żeby pilot pełnił funkcję osobnego wibro-masażera z wcześniej wspomnianą regulacją siły wibracji i pięcioma trybami pulsacyjno-wibracyjnymi.

Tiani 2 jest inteligenty... Bo dopełniające tryby reagujące na ruch pilota uzależniają siłę wibracji od ruchów które wykonujemy pilotem. Całość sterowana jest przy pomocy przyjemnego panelu sterowania. Równocześnie wibrator jak i pilot, pełniący jednocześnie funkcję masażera są wodoszczelne i wykonane z najwyższej jakości przychylnego dla skóry silikonu.

TIANI 2 to bezapelacyjnie wersją udoskonaloną poprzedniego modelu. W stosunku do starego modelu ten oferuje o 50% silniejsze wibracje oraz ponad 3 krotnie udoskonalony zasięg pilota! To czyni go najlepszym masażerem i wibratorem dla par sterowanym zdalnie!

To prawdziwy mercedes wśród gadżetów erotycznych. TIANI 2 ma także dodatkową końcówkę wymienną o innym profilu oraz niedużo dłuższą. [POBIERZ PREZENTACJĘ W FORMIE PDF (J. ANGIELSKI)](https://www.lelo.com/download/Ebook.pdf) [W JAKI SPOSÓB MOŻESZ UŻYWAĆ LELEO TIANI 2](https://www.lelo.com/download/Ebook.pdf) Masażer LELO TIANI 2 (jak każdy inny LELO) dostępny jest w niezwykle dostojnym opakowaniu, dzięki czemu doskonale pasuje na prezent dla najwyższych rangą przyjaciół i bliskich osób.

unikatowe parametry Twojego wibratora: - Wykonanie: Matowe wykończenie z silikonu oraz materiał ABS - rozmiary: 84 x 42 x 28mm - Waga: tylko 31g - Bateria/akumulator: Li-Ion 70 mAh - Czas ładowania: 2 godziny, 5V 70 mA - Czas użytkowania: 1 godzina (Tiani™) 10 godzin (kontroler, pilot) - Czas czuwania: 90 dni - Częstotliwość: 180Hz - Maksymalny poziom hałasu: poniżej 50dB - Zasięg bezprzewodowy: do 12 metrów - Częstotliwość radiowa: 2.4GHz - Moc: 1mW W komplecie odnajdziesz: - wibrator TIANI 2 + PILOT, WYMIENNA KONCÓWKA - woreczek na Twoją zabawkę - instrukcje

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.