Menu

Wibrator - Lelo Siri 2 Music Vibrator Black

Cechy produktu
  • Producent lelo 
Opis

Wibrator muzyczny - Lelo Siri 2 Music Vibrator Dźwięki, które pieszczą Mówi się, iż niektórzy mężczyźni samymi słowami potrafią sprawić, iż kobieta staje się wilgotna. Ich głos jest podobno tak podniecający, że panie nie są w stanie mu oprzeć...

Kto wie, może to i prawda.z całą pewnością prawdą jest, iż oferowany poprzez nas wibrator Siri 2 potrafi sprawić, by dźwięki, głosy, muzyka, słowa rozpaliły kobietę do granic możliwości. Siri 2 jest bowiem modelem wibratora, czy także może raczej masażera, sterowanego dźwiękiem.

Łączy w sobie siłę i emocje płynące z muzyki z potężnymi wibracjami rozkoszy. Nieważne jakie klimaty uwielbiasz – jazz, klasykę, techno czy ostry metal nasz masażer przystosuje się do nich. Wibracje, a więc sposób w jaki masażer pracuje, są sterowane dźwiękiem.

Nie tylko muzyką – bezproblemowo odpowie także na głos partnera albo odgłosy płynące z ulubionego filmu erotycznego. Ta nieprzewidywalność pracy i powiązanie jej z muzyką czynią Siri 2 stanowczo stymulującym modelem.

Po prostu potrafi zaskakiwać i nie skazuje nas ciągle na ten sam zestaw programów. Lecz jeśli o tym mowa, to oczywiście i sterowanie konwencjonalne jest tu dostępne. Mamy do dyspozycji osiem programów, które, jak mówi producent Lelo, wzorowane są na klasycznych gatunkach muzyki – reggae, jazz, muzyka poważna, techno itd.

Samo oryginalne sterowanie to nie jedyne mocne strony tego modelu. Kompozycja wzięta jest z pierwowzoru, czyli modelu Siri, wzbogacona ale o mocniejszy silniczek, potrafiący wytwarzać dwa razy silniejsze wibracje.

Nie bez znaczenia jest także ergonomia tego modelu. Genialnie wprost leży w dłoni, wpasowuje się w nią, dosłownie wtapia. Stymulacja łechtaczki czy penetracja są poprzez to płynne, naturalne, intuicyjne. Panel sterowania dostępny jest w zasadzie bez patrzenia, instynktownie.

Oczywiście ze względu na swoją wielkość nie jest z zastosowaniem Siri realna jakaś nad wyraz głęboka penetracja, bardziej samo wejście do pochwy, lecz płynność ruchów po łechtaczce i sromie jest zniewalająca.

Siri 2 to model, który pozwoli usłyszeć prawdziwą rozkosz w każdym dźwięku i przy którym muzyka pobudzi nas jak nigdy wcześniej. Wspaniała wielkość, wspaniała ergonomia, cudownie potężne wibracje dopełniają całości.

cechy towaru: wibrator muzyczny, zamieniający dźwięk w wibracje osiem programów ładowanie USB wodoodporność pokrycie silikonowe ładowanie 2 godziny wystarcza na ok. 2 godziny pracy standby 90 dni głośność poniżej 50dB sterowanie czterema przyciskami

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.