Menu

Graphite 58G722

Cechy produktu

  • Producent Graphite 
  • Rodzaj udarowa 
  • Ilość biegów

Opis

Wysokiej klasy dwubiegowa wiertarka udarowa GRAPHITE napędzana silnikiem o obfitej mocy 1050 W, niezastąpiona przy wierceniu otworów w drewnie, metalu, ceramice, czy tworzywach sztucznych. Po przełączeniu na tryb pracy udarowej wiercenie w materiałach, takich jak beton lub cegła również nie stanowi dla niej problemu.

Maksymalna średnica wierconego otworu w drewnie wynosi 40 mm, w betonie 16 mm, a w stali 13 mm. Uchwyt kluczykowy obsługuje wiertła w zakresie od 3 do 13 mm. Wiertarka ma możliwość zmiany kierunku obrotu głowicy.

W zależności od tego, na jakim biegu pracuje, podczas wiercenia osiąga do 1100 albo 3000 obrotów, a podczas pracy udarowej do 17600 lub 48000 uderzeń na minutę. Potężna użyteczna budowa, znikoma waga urządzenia oraz długi przewód zasilający ułatwią pracę w miejscach trudno dostępnych.

długotrwałą pracę w ciężkich warunkach ułatwi także funkcja blokady włącznika, dająca możliwość ciągłej pracy z taką samą szybkością oraz funkcja regulacji obrotów stopniem nacisku włącznika. W komplecie z wiertarką znajduje się wiertło, rękojeść dodatkowa ze schowkiem na wiertła, listwa ogranicznika głębokości, a całość przechowywana jest w praktycznej walizce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.