Menu

Graphite 58G726

Cechy produktu

  • Producent Graphite 
  • Rodzaj udarowa 

Opis

Wiertarka udarowa 58G726 Graphite to 2-funkcyjne narzędzie przeznaczone do wiercenia z udarem w betonie i cegle i do wiercenia bez udaru w drewnie, metalu, tworzywach sztucznych czy ceramice. Wiertarka Graphite o mocy 650W spełni oczekiwania w podstawowych pracach remontowych i montażowych.

Jest wyposażona w zębaty uchwyt wiertarski o zakresie mocowania 1,5-13mm. Charakterystyka artykułu: Wiertarka Graphite ma pokrętło do regulacji szybkości obrotowej Narzędzie jest wyekwipowane w rękojeść dopełniającą dla pokaźniejszej kontroli w trakcie pracy Ogumowane części wiertarki zwiększają komfort trzymania Urządzenie posiada przełącznik obrotów prawo/lewo Model 58G726 wyposażono także w blokadę włącznika Wiertarka udarowa Graphtie jest dostarczana w użytecznej walizce transportowej z tworzywa sztucznego dane techniczne: Moc: 650W Napięcie zasilania: 230V/50Hz Częstotliwość udaru: 0-48000ud./min szybkość obrotowa: 0-3000obr./min Zakres mocowania w uchwycie: 1,5-13mm Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 13mm Maksymalna średnica wiercenia w stali: 10mm Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 28mm Masa: 2kg Wyposażenie podstawowe: Rękojeść dodatkowa ze schowkiem na wiertła Ogranicznik głębokości wiercenia Wiertło Walizka transportowa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.