Menu

Graphite 58G728

Cechy produktu

  • Producent Graphite 
  • Rodzaj udarowa 

Opis

Uniwersalna wiertarka udarowa marki GRAPHITE o mocy 850 W, za każdym razem poradzi sobie z materiałami, takimi jak drewno, tworzywa sztuczne, metal czy ceramika. Po przełączeniu na tryb wiercenia udarowego, wiercenie w materiałach takich, jak beton lub cegła przebiegać będzie produktywnie.

Wiertarka w trakcie wiercenia osiąga do 3000 obrotów na minutę, a po włączeniu udaru częstotliwość uderzeń dochodzi do 48000 w ciągu minuty. Wiertarka posiada możliwość obrotu głowicy w prawo i lewo. Ergonomiczna konstrukcja, niewiele znacząca waga urządzenia, a także długi kabel zasilający ewidentnie ułatwią pracę w trudno przystępnych miejscach.

Ogumowana rękojeść główna podwyższa komfort i bezpieczeństwo pracy. Przechowywanie i transport upraszcza schowek na wiertła ulokowany w uzupełniającej rękojeści i ergonomiczna walizka....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.