Menu

Graphite 58G735

Cechy produktu

  • Producent Graphite 
  • Rodzaj udarowa 

Opis

Wiertarka udarowaGRAPHITE 58G735Uniwersalna wiertarka udarowa GRAPHITE o mocy 550 W, idealnie poradzi sobie z materiałami, takimi jak drewno, tworzywa sztuczne, metal czy ceramika. Po przełączeniu na tryb wiercenia udarowego, wiercenie w materiałach takich, jak beton lub cegła przebiegać będzie skutecznie. Wiertarka w trakcie wiercenia osiąga do 3000 obrotów na minutę, a po włączeniu udaru częstotliwość uderzeń dochodzi do 48000 w ciągu minuty. Elektronarzędzie posiada możliwość obrotu głowicy w prawo i lewo. Poręczna kompozycja, nieduża waga urządzenia oraz długi przewód zasilający bezspornie ułatwią pracę w trudno przystępnych miejscach. Ogumowana rękojeść główna podwyższa komfort i bezpieczeństwo pracy. Przechowywanie i transport ułatwia schowek na wiertła ulokowany w dopełniającej rękojeści oraz praktyczna walizka.Moc 550 W
Napięcie zasilania 230V~50Hz
typ uchwytu wiertarskiego kluczykowy
ilość biegów 1 szt
ilość obrotów na minutę 3000 rpm
Częstotliwość udaru 48000 rpm
Zakres uchwytu wiertarskiego 0-13 mm
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie 25 mm
Maksymalna średnica wiercenia w metalu 10 mm
Maksymalna średnica wiercenia w betonie 13 mm
W komplecie:WiertarkaWalizka10 wiertełMasa: 1,8 kgStan: nowy

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.