Menu

Makita DDG460ZX7

Cechy produktu

  • Producent Makita 

Opis

Akumulatorowa wiertnica glebowa zasilana 2 akumulatorami 18 V BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć technologia ADT - Automatic Torque Drive Technology - samoczynnie dostosowuje szybkość i moment obrotowy podczas pracy Mechaniczna przekładnia 2 biegowa Regulacja szybkości obrotowej spustem włącznika Przycisk obrotów wstecznych zezwalający na przystępne wyciągnięcie świdra w sytuacji zablokowania w podłożu Lekka kompozycja zapewnia wysoką manewrowość Uchwyt zezwalający na komfortowe wiercenie w ziemi Ogranicznik momentu obrotowego Główny włącznik zasilania z funkcją automatycznego wyłączania po czasie 5 minut, jeśli spust włącznika nie zostanie uruchomiony Osłona zabezpieczająca akumulatory przed uderzeniami Uchwyt wiertarski na kluczyk Zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem i nadmiernym rozładowaniem akumulatorów Dwie zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah) Dostarczana bez akumulatorów i ładowarki

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.