Menu

MSW EID900

Cechy produktu

  • Producent MSW 
  • Rodzaj udarowa 

Opis

Wiertarka udarowa MSW-EID900 MSW to wiodąca marka wśród producentów narzędzi w całej Europie. Jej produkty wyróżniają się wysoką jakością, skrupulatnością wykonania i niezwykłą trwałością. Profesjonalna wiertarka udarowa MSW-EID900 zezwala na wiercenie choćby pokaźnych otworów, w materiałach o wysokim stopniu twardości.

znakomicie sprawdzi się przy remontach, naprawach czy majsterkowaniu.Wiertarko-wkrętarka MSW – charakterystyka Wysoką skuteczność uzyskano dzięki znacznej mocy 900 W i prędkości obrotowej 2800 obr./min. Prędkość jest regulowana przy pomocy pokrętła.

Urządzenie może być wykorzystywane do tworzyw o różnej twardości: drewna (Ø25 mm), betonu (Ø13 mm), stali (Ø10 mm). Produkt jest zasilany sieciowo (230 V / 50 Hz).dołączony do zestawu ogranicznik głębokości produkowany z wytrzymałego metalu pozwala uzyskać określoną głębokość otworu i osiągnąć precyzyjne efekty pracy.Uniwersalność urządzenia zapewniono dzięki uchwytowi umożliwiającemu mocowanie wierteł o średnicy od 1,5 mm do 13 mm.

Dzięki funkcji wiercenia i wkręcania można dostosować wiertarkę do bieżących potrzeb. Sprzęt pasuje do stojaka wiertarskiego z szyjką mocującą 43 mm.ergonomiczna konstrukcja powoduje, iż wiertarka udarowa jest wyjątkowo lekka i poręczna, a regulowana rękojeść zabezpieczona osłonką zapewnia odpowiednie przyleganie do dłoni i wysoki komfort używania.Wiertarka udarowa lubianej marki MSW to gwarancja mocnego wykonania i długiego i wygodnego stosowania.

Urządzenie może być używane zarówno w warunkach domowych, jak i fachowych. Zamów już dzisiaj i ułatw sobie pracę! Wysoka efektywność – moc 900 W, szybkość obrotowa 2800 obr./min Akcesoria – ogranicznik głębokości w zestawie Regulacja – możliwość ustawienia prędkości obrotów Kompatybilność – do wierteł 1,5 mm – 13 mm poręczność – funkcja wiercenia i wkręcania

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.