Menu

Bosch EasyDrill 1200

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

Wkrętak akumulatorowy EASYDRILL 1200 12 V 1.5 Ah Litowo-jonowa BOSCH to najmocniej kompaktowa konstrukcja w tej klacie wkrętarek. System Syneon Chip odpowiedzialny jest za inteligentne sterowanie energią a trafna moc i maksymalna wydajności pozwala podczas jednego cyklu ładowania na wkręcenie do 200 wkrętów.

Dzięki technice litowo-jonowej wkrętarka jest zawsze gotowy do pracy nie ma bowiem efektu pamięci i samorozładowania. System Bosch Electronic steruje prędkością obrotową która od zera do szybkości maksymalne rozszerza się stopniowo w miarę wywierania nacisku na włącznik.

produktywna przekładnia planetarna bezsprzecznie wydłuża żywotność i trafne przeniesienie energii. W urządzenie została wbudowana dioda która prawidłowo doświetla miejsce pracy. Płynna regulacja momentu obrotowego z 15 zakresami i trybem wiercenia, dostosowuje optymalną moc do każdego z zastosowań.

Dla lepszego komfortu pracy uchwyt został zaopatrzony w miękką rękojeść Softgrip.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.