Menu

Czarny mobilny wieszak z półką do przedpokoju - Montera

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

O czym marzy każda kobieta szukając mieszkania lub projektując dom? O ogromnej garderobie! A w niej oczywiście wyobrażamy sobie wspaniale poukładane ubrania i buty. Jeśli chcesz, aby Twoja garderoba była jak z marzeń warto zainwestować w jej dobrą organizację. proponujemy mobilny wieszak Montera firmy Elior, który nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w garderobie i przedpokoju jako stojak na ubrania.

użyteczny wieszak na 4 kółkach

Wieszak Montera mocny metalowy drążek, który zniesie obciążenie nawet ciężkimi zimowymi kurtkami czy płaszczami. Dzięki możliwości wysunięcia o 20 cm z każdej strony możesz zwiększać powierzchnię przechowywania. Stojak posiada 4 kółka, poprzez co prosto przestawić go w dowolne miejsce na przykład, gdy potrzebujesz wyprasować ubrania czy przymierzyć je przed lustrem. Dwa z kółek mają blokadę i wieszak nie będzie odjeżdżał jeśli nie będziesz tego chciała. Ten funkcjonalny przenośny stojak spełni oczekiwania także w przedpokoju jako dodatkowe miejsce na wieszanie w sytuacji gdy przyjdą do Ciebie goście.

zrównoważona stalowa kompozycja

Ten ergonomiczny mebel kompletnie wyprodukowano z wysokogatunkowej stali pokrytej proszkowo specjalistycznym barwnikiem Wixer 7XT opornym na zarysowania i zadrapania. mocna metalowa kompozycja sprawia, ze wieszak zniesie obciążenie aż 90 kg, dlatego bez obawy możesz wieszać na nim zimowe kurtki czy płaszcze. Dolna półka spełni oczekiwania jako miejsce na postawienie dodatkowych organizerów. Pomyśl jak uporządkowana stanie się Twoja przestrzeń z przenośnym stojakiem na ubrania Montera producenta Elior.

Poniżej przedstawiamy Ci stylowy przedpokój z użyciem mobilnego wieszaka na ubrania Montera firmy Elior.

kup ten poręczny wieszak na kółkach Montera, ponieważ:
  • posiada 4 kółka, w tym 2 z bloka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.