Menu

Wieszak na krawaty Torin - drewniany

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Szukasz sposobu na schludną, uporządkowaną garderobę? Ci trzeba nowocześnie skonstruowanych wieszaków, które zapewnią Ci upragniony porządek w szafie? Jeśli tak, to znakomicie się składa! Mamy przyjemność zaprezentować Ci perfekcyjny wieszak drewniany Torin na krawaty od producenta Elior!

Chyba każdy przyzna, iż uporządkowana garderoba to synonim komfortu i wygody na co dzień. Jeśli mamy poukładane i stosownie posegregowane ubrania, to nie tylko zaoszczędzamy swój czas,dodatkowo swoje nerwy. Rano za każdym razem brakuje na wszystko czasu. Na szczęście z nowocześnie zaprojektowanymi wieszakami od marki Elior możemy zapewnić sobie poranek bez zbędnego pośpiechu. O serię krawatów istotnie zadba jeden świetny model wieszaka – Torin. To świetna propozycja dla wszystkich elegantów, którzy posiadają w swej szafie mnóstwo modeli nieśmiertelnej części garderoby – krawatów.

doskonały Torin pozwoli na wygodę w trakcie uzupełniania krawata do garnituru czy mniej zobowiązujących części garderoby. Schludnie, klarownie uporządkowane krawaty na wieszaku Torin będą prezentować się stosownie, pomagając na dostrzeżenie danego modelu. W dodatku w takim miejscu, jak wieszak Torin, Twoje krawaty nie będą niszczeć. Ten fantastyczny model wieszaka gwarantuje Twoją maksymalną wygodę. Bez trudu zawiesisz na nim nie krawaty,także garderobiane dodatki, takie jak: chusty, szale czy apaszki. Wieszak genialnie wytworzone zawieszki, które umożliwiają komfortowe umieszczenie na nich aż dwudziestu krawatów! Dzięki starannie szlifowanym, przeciwpoślizgowym poprzeczkom mamy pewność, iż krawaty nie zsuną się z wieszaka i poprzez to nie pogną w czeluściach szafy.

Należy na dodatek wspomnieć o jakże nowoczesnym, trwałym wykonaniu wieszaka Torin. Swoją idealną prezencję i ponadprzeciętną solidność wieszak Torin zawdzięcza fachowym materiałom, z których został wykonany. Jest to gatunkowe, naturalne drewno bukowe, mające cechy antystatyczne. Dzięki tym właściwościom kurz nie osiada prosto na wieszaku, a co z tego wynika – na naszych ubraniach. To wyjątkowo ważne, aby przechowywać garderobę w higienicznych, bezpiecznych warunkach. Na szczęście idealny wieszak Torin to gwarantuje dzięki ekologicznemu drewnu bukowemu. Zostało ono poddane profesjonalnemu lakierowaniu, co wyraźnie rozszerza odporność wieszaka i jego niepodatność na zarysowania. Lakierowanie

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.