Menu

Wieszak ścienny z półką Laran - Dąb sonoma

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Jesteś gościnny? nieraz odwiedzają Cię przyjaciele i rodzina? szczególnie nas to cieszy. Zadowala nas fakt, że jesteś uwielbiany, masz czas i wielkie serce dla swych gości. Marka Elior pragnie dzielić radość Twoją i Twoich gości, dlatego proponuje Ci rzecz nieodzowną, wieszak Laran. znikome rzeczy cieszą, lecz czy nie uraduje Cię fakt, iż z naszego niemałego wieszaka może skorzystać sporo osób równocześnie? Zapraszamy, zapoznaj się ze strażnikiem korytarzy i przedpokojów – wieszakiem ściennym Laran.

Cztery pory roku

Czasy, kiedy wieszak służył jedynie do wieszania odzieży dawno minęły. Aktualnie wkładamy całą swoją wiedzę, możliwości i dbałość o każdy najmniejszy drobiazg, który służy zaaranżowaniu wystroju naszego mieszkania. Przedpokój, hol, czy korytarz są pierwszym pokójm, które wita naszych gości i ostatnim, które ich żegna. Chcąc zadbać o ich komfortowe przyjęcie i pozytywny ocenę decydujemy się na wyposażenie przyjemne wizualnie, spójne i poręczne. Przez cały rok wieszak Laran będzie „stał na straży" garderobianego ładu i porządku. Ciężkie, zimowe odzienie, jak i lekkie narzutki, marynarki czy kapelusze będą zaopiekowane i zadbane w trakcie kiedy Ty będziesz prowadził sympatyczne rozmowy i biesiadował. Popularna, wyjątkowo uniwersalna kolorystyka ( biały, dąb sonoma, wenge, czarny) wieszaka zachęca do jego zakupu podobnie jak niezmiernie atrakcyjna wartość. minimalistyczny design w zestawieniu z 7 prostymi, solidnymi wieszakami w kolorze metalicznym to perfekcyjne rozwiązanie równocześnie dla domów prywatnych jak i biur, sklepów czy instytucji praktyczności publicznej.

3 razy „S"

zrównoważony, solidny i stonowany, to trzy cechy wpływające na rzeczywistą wartość wieszaka Laran. Jego przewagą nad wieszakiem wolnostojącym jest stabilność. prawidłowe mocowanie do ściany starczy, by Twoje ubrania o rozmaitej c

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.