Menu

BICAPS B12

Cechy produktu

  • Producent ForMeds 
  • Postać kapsułki 
  • Rodzaj witaminy z grupy B 

Opis

Formeds Witamina B 12 kapsułki

Bio caps B12

ilość porcji: 60

Suplement diety

BICAPS B12 mieści 500 μg witaminy B12 (metylokobalamina) oraz 290 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Witamina B12 została otrzymana w drodze fermentacji. Artykuł trafny dla wegetarian i wegan. Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. W trakcie produkcji nie stosuje się minimalistycznców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest adekwatna dla wegetarian i wegan. Przejrzysty skład Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Pojemnik z roślinnych ascetycznców Pojemnik wyprodukowany jest z roślinnych i odnawialnych bezkompromisowców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i pasuje do kompostowania. Skład artykułu Porcja dzienna- 1 kapsułka posiada (referencyjna wartość spożycia %): Witamina B12- 500 μg (20 000 %), Inulina- 290 mg.

składniki:

inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka kapsułki), witamina B12 (metylokobalamina).

sposób wykorzystania

Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

liczba kapsułek w opakowaniu: 60.

liczba porcji w opakowaniu: 60.

Zawartość opakowania netto: 17,4 g.

Zawartość 1 kapsułki netto: 290,5 mg. Środki ostrożności Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być wykorzystywany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być używany jako substytut różnorodnej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Działanie Witamina B12 wspomaga działanie układu opornościowego oraz nerwowego. Pomaga w utrzymaniu dobrego metabolizmu homocysteiny i produkcji czerwonych krwinek. Przyczynia się też do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Producent: Formeds

dane o Producencie:

marka ForMeds ® została założona w 2012 roku. Od samego początku specjalizujemy się w produkowaniu suplementów diety bez chemicznych dodatków. Naszym priorytetem jest oferowanie naturalnych, efektywnych, a także bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów. Cały cykl produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Wytwarzanie odbywa się na postępowych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej. Składnikami suplementów diety są bezkompromisowce o najwyższej jakości pozyskiwane od uznanych europejskich dostawców. Wszystkie produkty producenta FORMEDS Sp. Z o. O. Znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. Dbając o naszych klientów stale poszerzamy asortyment gwarantując profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję spełnić wszelkie Państwa wymagania. Nasze produkty są stale doceniane prestiżowymi atestami, takimi jak: Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, produkt Roku 2016. Ponadto za dwukrotne przyznanie certyfikatu Jakość Roku® otrzymaliśmy także certyfikat Jakość Roku® Brąz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.