Menu

NEOMAG FORTE 20 tabletek musujących

Cechy produktu
  • Producent AFLOFARM 
  • Postać tabletki 
  • Rodzaj magnez 
Opis

NeoMag forte - suplement diety zawierający składniki wspomagające obniżyć uczucie zmęczenia i znużenia oraz wpływają na dobre funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni. Towar przeznaczony dla osób dorosłych.

objętośĆ: 20 talletek musujących zastosowanie: Magnez wspomaga właściwe funkcjonowanie mięśni, a także wspiera utrzymanie równowagi elektrolitowej, w dodatku magnez bierze udział w syntezie białka oraz podziale komórkowym.

Witamina B6 wpływa na utrzymania korzystnego metabolizmu białka i glikogenu oraz regulacji aktywności hormonów. W dodatku wspomaga we właściwej produkcji czerwonych krwinek, a także wspomaga poprawne funkcjonowanie układu wytrzymałościowego.

Magnez, a także witamina B6 wpływają na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego, na dodatek wspomagają utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także wpływają na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA: Dorośli: 1 tabletka dziennie. Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml chłodnej wody. SKŁAD: Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu, glukoza, węglan magnezu, substancja zagęszczająca: sorbitole, aromaty, substancja słodząca: sacharyny, barwnik: ryboflawiny, substancja słodząca: aspartam, chlorowodorek pirydoksyny.

WAŻNE informacje: Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze elementów artykułu. Kobiety w ciąży i matki karmiące powinny skonsultować możliwość użytkowania z lekarzem. Gromadzi źródło fenyloalaniny.

Nie stosować u chorych na fenyloketonurię. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) rozmaitej diety. Jednostajny sposób żywienia i poprawny tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Bronić od światła. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.