Menu

Vitotal Gold syrop dla kobiet 1000 ml

Cechy produktu
  • Producent AFLOFARM 
  • Postać syrop 
  • Rodzaj zestaw witaminowy 
Opis

Vitotal Gold dla pań 1 litr to preparat w postaci suplementu diety swoim składem dobrany i dedykowany dla pań po 45 roku życia.

Vitotal Gold dla kobiet to preparat suplement diety, który pozostał opracowany z myślą o kobietach pragnących jak najdłużej zachować idealną formę fizyczną i umysłową. Wiedzących, że ich naturalne pięknodostrzec w błyszczących, gęstych włosach i zdrowej cerze. Dla których witalność i energia są synonimem dobrego zdrowia. W toniku Vitotal Gold dla pań zawarte są witaminy i wyciągi roślinne dostosowane tak by jak najlepiej odpowiadać potrzebom kobiecego organizmu.

Zawarte w Vitotal Gold dla kobiet składniki artykułu:

  • pomagają utrzymać dobrą formę fizyczną i umysłową
  • przyczyniają się do zachowania korzystnego ciśnienia krwi
  • wspomagają metabolizm
  • pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry

wyznaczonia dla użycia Vitotal Gold dla pań
Poprawa kondycji fizycznej i witalności, wzmocnienie serca pamięć i koncentracja, poprawa kondycji skóry i włosów, prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.

Skład:

*% Zalecanego Dziennego Spożycia

Forma: Syrop

Opakowanie: 1000 ml (1 litr)

Producent: AFLOFARM Farmacja Polska Sp. Z o.o.

Przed wykorzystaniem zapoznaj się z ulotką, która posiada wyszczególnionia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożąinformacji i dawkowanie, a także dane dotyczące użytkowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie wykorzystywany zagraża Twojemu życiu albo zdrowiu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.