Menu

Witamina B12 Methylcobalamin 1000µg Aliness

Cechy produktu

  • Producent Aliness 
  • Postać kapsułki 
  • Rodzaj witaminy z grupy B 

Opis

Witamina B12 Metylokobalamina Methylcobalamin 1000µg

b12 występowanie: najwięcej jest jej m. In. W wątróbce, rybach, jajach, serach i szynce.

Opakowanie posiada:

100 kapsułek Vege 1000 mcg (µg)metylokobalaminy

Witamina B12 obniża poziom homocysteiny.

Metylokobalamina - biologicznie energiczna forma witaminy B12 w formie vegańskiej.

elementy 1 kapsułka (zalecana porcja dzienna) %RWS* Witamina B12 (metylokobalamina) 1000 mcg (µg) 40000% *RWS - referencyjna dzienna wartość spożycia elementy: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, witamina B12 (metylokobalamina). Elementy otoczki: Hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) – kapsułka Vcaps® Na rynku przystępne są zróżnicowane formy chemiczne witaminy B12, które można stosować w żywności np: cyjanokobalamina, hydroksykobalamina, 5-deoksyadenozylokobalamina i metylokobalamina. Cyjanokobalamina jest najmocniej popularną formą B12 dostępną w suplementach diety, ale witamina B12 w postaci formy chemicznej METYLOKOBALAMINA jest najbardziej aktywną jej formą. Metylokobalamina jest najlepiej przyswajana, gdyż w organizmie nie musi ulec przekształceniu do formy metylowej, jak modna na rynku cyjanokobalamina. Dostarczając do organizmu metylokobalaminę dajemy organizmowi gotowy aktywny składnik.

witamina b12 niedobór objawy:

zbyt niska ilość witaminy b12 w diecie morze skutkować: zaburzeniami w nerwowym układzie,niedokrwistością, zmianami zwyrodnieniowymi błony śluzowej żołądka, zakłóceniami we wchłanianiu, hiperhomocysteinemie.

Działanie, atrybuty opublikowane przez EFSA:

-B12 bierze udział:

-w produkcji korzystnych krwinek czerwonych i podziałach komórek

-w korzystnym metabolizmie homocysteiny,

-w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego

-B12 przyczynia się:

-do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

-do dobrego przebiegu procesów uzyskiwania energii do poprawnych funkcji psychologicznych, takich jak koncentracja uwagi, zapamiętywanie i cykl uczenia się.

-dobrego funkcjonowania układu odpornościowego

Witamina B12 marki Aliness sugerowana jest dodatkowo do spożycia poprzez vegan, a także wegetarian. Do produkcji wysokiej jakości artykułu użyto specjalistyczne zastrzeżone kapsułki Vcaps®, których wyprodukowanie wyłącznie na dwóch składnikach HPMC (celulozy roślinnej) i wody. W przeciwieństwie do tabletek w produkcji, których nie da się nie wykorzystać technologicznych dodatków, a często i barwników, plastikowych otoczek czy konserwantów. Wykorzystane kapsułki w dodatku posiadają certyfikat „Vegetarian and Vegan Action Society”. Artykuł Witamina B12 Aliness spełnia oczekiwania CLEAN LABEL – nie zawiera nienaturalnych i technicznych dodatków, barwników, a także konserwantów.

stosowanie:

1 kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zawartość Opakowania:

100 kapsułek

towar nie może być używany jako substytut różnorodnej diety. Zaleca się wykorzystywanie różnorodnej i stabilnej diety i zdrowego trybu życia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Bronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

Producent: MedicaLine

Witaminy to związki chemiczne niezbędne do poprawnego funkcjonowania organizmu, których Nasz organizm nie potrafi sam wytworzyć z wyjątkiem biotyny (wytw. W małej ilości dzięki florze bakteryjnej w przewodzie pokarmowym).Należy zwrócić uwagę iż niedobór b12 nie należy do rzadkości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.