Menu

Witamina B12 MSE MAX

Cechy produktu

  • Producent Mito Pharma 
  • Rodzaj witaminy z grupy B 

Opis

Witamina B12 MSE MAX to aż 500 µg witaminy B12 formie aktywnej – metylokobalaminy, która gwarantuje wysoką biodostępność. Forma metylokobalaminy nie wymaga przekształcania poprzez organizm i jest gotowa, aby spełniać swoje funkcje.

Preparat mieści na dodatek biologicznie aktywną, metylowaną formę kwasu foliowego (5-MTHF), który jest potrzebny dla sprawnego przebiegu metylacji. Witamina B12 MSE to preparat zawierający cztery synergistycznie działające witaminy: B12 (500 µg), B6 (10 mg), biotynę (1000 µg) i kwas foliowy (800 µg) w odpowiednio wysokich porcjach.

Takie połączenie efektywne przyswojenie i działanie witaminy B12. Ponadto wspólnie przyczyniają się do utrzymania poprawnego metabolizmu energetycznego i homocysteiny, czy produkcji czerwonych krwinek.

Preparaty stanowiące ofertę Mito-Pharma wytworzone są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły preparatów powstają na bazie 50 lat badań i praktyki dr.

Franza Enzmanna, co zapewnia zachowanie najwyższej czystości, jakości, a także niezmienności ich składu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.