Menu

Łącznik dwubiegunowy Schneider Sedna SDN0200260 1-klawszowy aluminium

Cechy produktu

  • Producent SCHNEIDER 

Opis

Łącznik 2-biegunowy (łącznik dwubiegunowy) w kolorze aluminiowym, linii Sedna, firmy Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN0200260 Urządzenie może być używane jako konwencjonalny włącznik światła albo służyć do załączania innych maszyn o maksymalnym poborze prądu do 16 AX Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych Długie i potężne pazury z funkcją samopowrotu utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co usprawnia montaż, a także powiększa bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej wymiary korpusu zostały zminimalizowane tak, żeby instalacja nawet w nieznacznej puszce z gęsto upakowanymi przewodami nie sprawiała problemów Mechanizm posiada czytelny schemat i oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie na dodatek, konkretna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu posiada nacięcia upraszczające pozycjonowanie artykuł może być instalowany w ramkach wielokrotnych seria SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają linii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, rozmaity asortyment, a także atrakcyjna paleta odcieni czynią linię Sedna idealną alternatywą dla klasycznych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności linia Sedna jest perfekcyjnym wyborem dla wszelkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej komfortowym.

przystępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym, a także grafitowym (gniazda zasilające występują w dodatku w kolorze czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (dodatkowo w kolorze czerwonym oraz miętowym szarym) 42 kombinacji kolorystycznych.

Prosta forma, znaczny asortyment oraz szybka i nieskomplikowana instalacja to atuty tej linii. Delikatne linie i niebanalna kolorystyka. Linia Sedna to kompromis pomiędzy postępowością i klasyką. Prosta forma i unikalny 8 mm płaski design to wyśmienity wybór dla miłośników przystępnej formy.

Natomiast charakteru linii dodaje kolorystyka. Sedna to 7 kolorów ramek i 6 barw mechanizmów. Przystępne są zarówno odważne odcienie takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz genialną przestrzeń dla siebie! Sedna - szeroka funkcjonalność dla Twojej wygody. Linia Sedna to połączenie rozmaitych zaawansowanych technologicznie produktów, które sprawią, że codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne bezdyskusyjnie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ składników w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych zarówno w układzie pionowym i poziomym. Mocne strony innowacyjny płaski kształt i niebanalna kolorystyka klasyczny kształt ramek, wyjątkowo płaska forma oraz różnorodna kolorystyką sprawiają, iż wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z powłoką antykorozyjną, a także tworzywo niepodatne na promienie UV sprawią, iż produkty na długo zachowają intensywne kolory. Gładka powierzchnia seria Sedna to produkty o postępowej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki temu kurz nie osiada na ramkach i są one nieskomplikowane do utrzymania w czystości. Intuicyjny i przystępny montaż Metalowa ramka montażowa oraz czytelne oznaczenia i schematy szybki i intuicyjny montaż sprzętu.

postępowe rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które gwarantują pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna posiada ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej i w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Parametry Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swej łazience.

Produkty ze poziomym ochrony IP44 sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Wygodna praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i szeroki zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, aniżeli niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w wygodnych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda linii Sedna wyekwipowane zostały w przesłony torów prądowych, które bronią wszystkich domowników, a głównie dzieci poprzez porażeniem prądem.

Prosta i kompletnie bezpieczna instalacja osprzętu linia Sedna została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo montażu. Teleskopowa konstrukcja zagwarantuje doskonałe dopasowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej, a także otwarte i ułożone w jednej linii zaciski upraszczają montaż, a przejrzyste oznaczenia powodują, że instalacja jest intuicyjna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki gwarantują bezpieczeństwo instalacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.