Menu

Łącznik schodowy Schneider Asfora EPH0400421 hermetyczny IP44 z ramką biały

Cechy produktu

  • Producent SCHNEIDER 

Opis

Łącznik schodowy w odcieniu białym, serii Asfora, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH0400421. Urządzenie może byc używany jako tradycyjny włącznik światła lub służyć do załączania innych maszyn o maksymalnym poborze prądu do 10 AX.

Podłączenie przewodów przy pomocy zacisków bezgwintowych. Długie i solidne pazury utrzymywane są przy pomocy metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co usprawnia montaż i powiększa bezpieczeństwo w trakcie mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej.

Podwyższony stopień ochrony mechanizmów IP44 dedykowanych do instalowania w łazienkach i innych pomieszczeniach z realnym dostępem wody. Mechanizm ma czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie.

na dodatek, mocna ramka montażowa tworzona z galwanizowanego metalu ma nacięcia upraszczające pozycjonowanie. Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o wysmakowanym , a także szerokiej funkcjonalności.

Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz, a także antracyt, co pozwala stworzyć 36 kompilacji kolorystycznych. Prosta forma, obfity asortyment oraz szybka i prosta instalacja to zalety linii Asfora.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.