Menu

Łącznik schodowy Schneider Sedna SDN1500170 z podświetleniem grafitowy

Cechy produktu

  • Producent Schneider 

Opis

Łącznik schodowy w kolorze antracytowym, linii Sedna, firmy Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN1500170 Urządzenie może być stosowane jako konwencjonalny włącznik światła albo służyć do załączania innych urządzeń o maksymalnym poborze prądu do 10 A Łącznik ma podświetlenie (LED w odcieniu niebieskim), dzięki temu odnalezienie go w ciemności staje się dużo łatwiejsze Podłączenie przewodów przy pomocy zacisków bezgwintowych Długie i mocne pazury z funkcją samopowrotu utrzymywane są przy pomocy metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co usprawnia montaż i zwiększa bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej wymiary korpusu zostały zminimalizowane tak, aby instalacja nawet w nieznacznej puszce z gęsto upakowanymi przewodami nie sprawiała problemów Mechanizm posiada czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków upraszczające podłączenie w dodatku, potężna ramka montażowa wyprodukowana z galwanizowanego metalu posiada nacięcia upraszczające pozycjonowanie towar może być instalowany w ramkach wielokrotnych linia SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają serii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, zróżnicowany asortyment oraz ciekawa paleta odcieni czynią serię Sedna genialną alternatywą dla konwencjonalnych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności kolekcja Sedna jest rewelacyjnym wyborem dla wszystkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej komfortowym.

dostępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym i grafitowym (gniazda zasilające występują ponadto w odcieniu czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (w dodatku w odcieniu czerwonym i miętowym szarym) 42 kompozycji kolorystycznych.

Prosta forma, spory asortyment i szybka i nietrudna instalacja to zalety tej serii. Delikatne linie i ciekawa kolorystyka. Kolekcja Sedna to kompromis pomiędzy progresywnością i klasyką. Prosta forma i niepowtarzalny 8 mm płaski design to wspaniały wybór dla miłośników nietrudnej formy.

Natomiast charakteru kolekcji dodaje kolorystyka. Sedna to 7 odcieni ramek i 6 kolorów mechanizmów. Przystępne są zarówno odważne odcienie takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz nadzwyczajną przestrzeń dla siebie! Sedna - obszerna funkcjonalność dla Twojej wygody. Kolekcja Sedna to połączenie rozmaitych progresywnych technicznie produktów, które sprawią, że codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne bezsprzecznie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ składników w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych zarówno w układzie pionowym i poziomym. Mocne strony innowacyjny płaski kształt i atrakcyjna kolorystyka tradycyjny zarys ramek, wyjątkowo płaska forma, a także różna kolorystyką sprawiają, że wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z warstwą antykorozyjną, a także tworzywo niepodatne na promienie UV sprawią, iż produkty na długo zachowają intensywne barwy. Gładka powierzchnia kolekcja Sedna to produkty o innowacyjnej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki temu kurz nie osiada na ramkach i są one przystępne do utrzymania w czystości. Instynktowny i łatwy montaż Metalowa ramka montażowa, a także czytelne oznaczenia i schematy prędki i intuicyjny montaż sprzętu.

progresywne rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które zapewniają pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna gromadzi ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej i w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Atrybuty Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swej łazience.

Produkty ze stopniem ochrony IP44 sprawdzą się we wszelkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Wygodna praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i szeroki zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, aniżeli niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w wygodnych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda serii Sedna wyposażone zostały w przesłony torów prądowych, które bronią wszelkich domowników, a w głównej mierze dzieci przez porażeniem prądem.

Prosta i całkowicie bezpieczna instalacja osprzętu linia Sedna została zaprojektowana tak, żeby zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo konstrukcji. Teleskopowa kompozycja zagwarantuje perfekcyjne przypasowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej, a także otwarte i ułożone w jednej linii zaciski usprawniają montaż, a transparentne oznaczenia sprawiają, że instalacja jest instynktowna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki zapewniają bezpieczeństwo instalacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.