Menu

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR3230/71 3 moduły 2 pola dotykowe poziome, 2 pola dotykowe pionowe, otwór na osprzęt Simon 54, srebrna mgła

Cechy produktu

  • Producent Kontakt-Simon 

Opis

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR3230/71 3 moduły 2 pola dotykowe poziome, 2 pola dotykowe pionowe, otwór na osprzęt Simon 54, metaliczna mgła Specyfikacja Simon 54 Touch (sterownik i panele dotykowe) Tworzywo nienaturalne, PC, Bezhalogenowe, Szkło Stopień ochrony: IP20 Zatrzask rozmiary: wysokość: 9,6cm, szerokość: 23,4cm UWAGA!

Panele dotykowe z serii Simon 54 Touch nie zawierają sterownika. W celu skompletowania gotowego łącznika/przycisku należy do każdego modułu w panelu dotykowym dokupić stosowny sterownik. Typ sterownika zależy od tego w jaki sposób chcemy go wykorzystywać oraz tego ile pól dotykowych ma wybrany panel.

Wszystkie sterowniki dostępne są w naszym sklepie po wpisaniu w wyszukiwarkę "Simon 54 Touch sterownik". Do otworów na osprzęt w linii Simon 54 Touch nadaje się cały osprzęt z linii Simon 54. Odcienie dostępne w kolekcji Touch pokrywają się z paletą barw szklanych ramek z linii Simon 54 Nature.

Szczegółowy sposób doboru i konstrukcji osprzętu Simon 54 Touch znajduje się w filmie instruktażowym widocznym niżej. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny z naszym BOK, pomożemy w skompletowaniu optymalnego osprzętu.

Jak zjednoczyć sterownik do panelu dotykowego Simon 54 Touch Simon 54 Touch Simon 54 Touch to innowacyjne łączniki dotykowe. Gładka forma szklanych ramek skrywa elektronicznesterowniki, które zastępują standardowe klawisze.

kolekcja daje dodatkowo możliwość tworzenia poręcznychzestawów wielokrotnych z klasycznym osprzętem np. Zgniazdem zasilającym, ściemniaczem, czy ładowarką USB. Projektując produkty Simon 54 Touchwykorzystaliśmy szkło znane z linii Simon 54 Nature, żebyzachować spójność naszej linii ramek dekoratywnych.

Łączenie tradycyjnegoosprzętu z postępowymiprzełącznikamidotykowymi Nowy sposób załączania innowacyjne dotykowe sterowniki do załączania światła isterowania roletami Simon 54 Touch zastępują klasycznemechaniczne rozwiązania z klawiszami.

Dla ułatwienia podłączenia, na boku każdego mechanizmu rozrysowany jest schemat. Szkło takie jak w linii Simon 54 Nature użycie hartowanego szkła i kolorystyki spójnejz ramkami Simon 54 Nature gwarantuje spójność wzornictwazamontowanego osprzętu.

Panele dotykowe i osprzęt konwencjonalny W ofercie Simon 54 Touch przystępne są panele do tworzeniazestawów wielokrotnych z modułami pochodzącymiz serii Simon 54. Pole dotykowe podświetlane jest niebieską diodą LED.Podświetlenie można wyłączyć.

Aranżacje Kontakt-Simon 54 Touch

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.