Menu

Przycisk dzwonek Schneider Asfora EPH1700121 z podświetleniem z ramką biały

Cechy produktu

  • Producent SCHNEIDER 

Opis

Przycisk „dzwonek" w odcieniu białym, linii Asfora, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH1700121. Urządzenie może byc wykorzystywany jako klasyczny przycisk dzwonkowy. Przycisk ma podświetlenie (LED w odcieniu niebieskim), dzięki czemu odnalezienie go w ciemności staje się dużo łatwiejsze.

Podłączenie przewodów przy pomocy zacisków bezgwintowych. Długie i mocne pazury utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej.

Mechanizm posiada czytelny schemat, a także oznaczenie zacisków upraszczające podłączenie. W dodatku, mocna ramka montażowa stworzona z galwanizowanego metalu ma nacięcia ułatwiające pozycjonowanie. Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych.Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o wytwornym , a także szerokiej funkcjonalności.

Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz i antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, spory asortyment i szybka i prosta instalacja to mocne strony kolekcji Asfora.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.