Menu

Przycisk dzwonek Schneider Sedna SDN1600460 z podświetleniem zwierny aluminum

Cechy produktu

  • Producent SCHNEIDER 

Opis

Przycisk „dzwonek" w odcieniu aluminiowym, serii Sedna, producenta Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN1600460 Urządzenie może być stosowane jako tradycyjny przycisk dzwonkowy Przycisk ma podświetlenie (LED w odcieniu niebieskim), dzięki czemu odnalezienie go w ciemności staje się dużo łatwiejsze Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych Długie i mocne pazury z funkcją samopowrotu utrzymywane są przy pomocy metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż, a także rozszerza bezpieczeństwo w trakcie mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej wymiary korpusu zostały zminimalizowane tak, żeby instalacja choćby w niedużej puszce z gęsto upakowanymi przewodami nie sprawiała problemów Mechanizm ma czytelny schemat, a także oznaczenie zacisków usprawniające podłączenie w dodatku, solidna ramka montażowa produkowana z galwanizowanego metalu posiada nacięcia upraszczające pozycjonowanie towar może być instalowany w ramkach wielokrotnych kolekcja SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają serii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, najróżniejszy asortyment i interesująca paleta barw czynią linię Sedna rewelacyjną alternatywą dla klasycznych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności linia Sedna jest genialnym wyborem dla wszystkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej wygodnym.

przystępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym i grafitowym (gniazda zasilające występują w dodatku w kolorze czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (na dodatek w kolorze czerwonym oraz miętowym szarym) 42 kombinacji kolorystycznych.

Prosta forma, pokaźny asortyment, a także szybka i prosta instalacja to atuty tej linii. Delikatne linie i ciekawa kolorystyka. Kolekcja Sedna to kompromis pomiędzy progresywnością i klasyką. Prosta forma i oryginalny 8 mm płaski design to genialny wybór dla miłośników przystępnej formy.

Natomiast charakteru linii dodaje kolorystyka. Sedna to 7 odcieni ramek i 6 kolorów mechanizmów. Dostępne są zarówno odważne barwy takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz znakomitą przestrzeń dla siebie! Sedna - obszerna funkcjonalność dla Twojej wygody. Linia Sedna to połączenie przeróżnych progresywnych technicznie produktów, które sprawią, że codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne ewidentnie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ części w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych równocześnie w układzie pionowym i poziomym. Zalety nowoczesny płaski kształt i atrakcyjna kolorystyka tradycyjny kształt ramek, wyjątkowo płaska forma oraz zróżnicowana kolorystyką sprawiają, iż wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z warstwą antykorozyjną oraz tworzywo wytrzymałe na promienie UV sprawią, iż produkty na długo zachowają intensywne kolory. Gładka powierzchnia seria Sedna to produkty o postępowej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki czemu kurz nie osiada na ramkach i są one nietrudne do utrzymania w czystości. Intuicyjny i przystępny montaż Metalowa ramka montażowa, a także czytelne oznaczenia i schematy prędki i instynktowny montaż sprzętu.

postępowe rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które gwarantują pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna gromadzi ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej, a także w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Właściwości Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swojej łazience.

Produkty ze stopniem ochrony IP44 sprawdzą się we wszelkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Wygodna praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i spory zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, niżeli niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w komfortowych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda kolekcji Sedna wyposażone zostały w przesłony torów prądowych, które chronią wszelkich domowników, a przeważnie dzieci przez porażeniem prądem.

Prosta i w pełni bezpieczna instalacja osprzętu linia Sedna została zaprojektowana tak, by zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo montażu. Teleskopowa konstrukcja zagwarantuje perfekcyjne dostosowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej i otwarte i ułożone w jednej linii zaciski ułatwiają montaż, a krystaliczne oznaczenia sprawiają, iż instalacja jest instynktowna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki gwarantują bezpieczeństwo instalacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.