Menu

Przycisk jednobiegunowy Schneider Asfora EPH0800323 zaciski śrubowe pojedynczy z ramką kremowy

Cechy produktu
  • Producent SCHNEIDER 
Opis

Przycisk w odcieniu kremowym, serii Asfora, producenta Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH0800323 Urządzenie może być wykorzystywany jako klasyczny włącznik światła lub służyć do załączania innych sprzętów o maksymalnym poborze prądu do 10 AX.

Podłączenie przewodów za pomocą zacisków śrubowych. Długie i solidne pazury utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż oraz powiększa bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej.

Mechanizm ma czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków usprawniające podłączenie. W dodatku, mocna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu posiada nacięcia ułatwiające pozycjonowanie. Towar może być instalowany w ramkach wielokrotnychAsfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o gustownym i szerokiej funkcjonalności.

dostępna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz, a także antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, obfity asortyment i szybka i łatwa instalacja to mocne strony linii Asfora.

seria ASFORA Produkty kolekcji Asfora Schneider Electric mają pokaźny zakres funkcji (łączniki jednobiegunowe, łączniki świecznikowe, gniazda 2P+PE, gniazda R-TV-SAT, gniazda 2P+PE IP44 w ramce podwójnej).

Sterujesz żaluzjami, dzięki podświetleniu łatwo odnajdziesz łącznik światła w ciemności i stwarzasz nastrój w salonie czy sypialni, stosując ściemniacze. Masz dostęp do mediów (gniazda R-TV-SAT, gniazda RJ45) i cieszysz się genialną jakością dźwięku (gniazda głośnikowe, przewody estetycznie ukryte w ścianie).

Osprzęt elektroinstalacyjny Asfora z tak szerokim zakresem funkcji usprawnia i uprzyjemnia życie. Asfora Schneider Electric to klasyka w korzystnej cenie! Piękno tkwi w klasyce. Linia Asfora to gustowna klasyka, która pozwala wykreować stylową przestrzeń.

klasyczne piękno tkwiące w prostocie – tak gniazda i łączniki Asfora postrzegają klienci, którzy cenią ponadczasowy design, która za każdym razem robi wrażenie, niezależnie od panującej mody i zmieniających się trendów.

gustowna forma i nieśmiertelne barwy linii Asfora Schneider Electric pozwolą Ci stworzyć harmonijne wnętrze, wspaniale dopasowane do Twojej wrażliwości estetycznej. Oszczędzanie energii poprzez sterowanie oświetleniem.

Gama produktów Asfora zawiera łączniki do sterowania żaluzjami i ściemniacze. Dzięki nim zespoisz poziom oświetlenia w pomieszczeniu wykorzystując światło naturalne i ograniczysz zużycie energii. Wielokrotne ramki linii Asfora - wygoda i funkcjonalność.

Asfora w swej ofercie posiada ramki od 1-krotnych po 6-krotne poziome i 1- 2- i 3-krotne pionowe. Umieszczenie kilku mechanizmów w jednej ramce ulepszoną organizację przestrzeni w Twoim domu!

mocne strony większa wytrzymałość na UV Ramki wykonane z tworzywa o rozszerzonej wytrzymałości na promieniowanie UV nie odbarwiają się z upływem lat, zachowują gustowny wygląd. Ramki wielokrotne seria produktów Asfora z aż 6-krotną ramką poziomą oraz 2 i 3-krotną pionową oznacza całkowitą rezygnację z zewnętrznych rozdzielaczy.

szybki i bezpieczny montaż Czytelne oznaczenia i schematy połączeń upraszczają montaż i demontaż produktów, a także ograniczają ryzyko błędnego połączenia. Gniazda IP44 W kolekcji znajdziesz gniazda IP44. Gniazda IP44 zapewniają skuteczną ochronę przed ciałami stałymi obszerniejszymi niżeli 1,0 mm i chlapiącą wodą.

To ważne np. W łazience. Gładka powierzchnia nieprzeciętnie gładka powierzchnia dodaje elegancji i pomaga w utrzymaniu czystości (usuwasz kurz, nie zostawiając włókien ścierki). Jednolity materiał jednorodny, niemalowany materiał o znacznej odporności na uszkodzenia da Ci pewność, że ewentualne zarysowania będą niewidoczne na powierzchni.

właściwości kolekcja Asfora - wyszukane i klasyczne wnętrza Łączniki i gniazda Asfora wybierają klienci, którzy cenią wyraźny, zdecydowany zarys, klasyczną elegancję i prostą formę. To niezwykle konkretna kolekcja: 1 stylowa forma w 6 nieśmiertelnych kolorach (białym, kremowym, aluminiowym, stalowym, brązowym i antracytowym).

Dla tych, którzy lubią podejmować prędkie decyzje, bez zastanawiania się nad mnogością odcieni, form, a przy tym dbają o domowy budżet. Klasyczny design z uniwersalną kolorystyką wpisuje się w każdą aranżację Łączniki i gniazda Asfora pozostają zawsze modne, niezależnie od zmieniających się trendów.

tradycyjna elegancja, jakość wykonania, prosta forma i barwy, które nigdy nie przemijają, to bezpieczne rozwiązanie w każdym wnętrzu. Sprawdź wszystkie produkty serii Asfora

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.