Menu

SCHNEIDER ASFORA Przycisk "dzwonek" biały EPH0800121

Cechy produktu
  • Producent SCHNEIDER 
Opis

Przycisk „dzwonek" w kolorze białym, serii Asfora, producenta Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH0800121 Urządzenie może być użytkowany jako konwencjonalny przycisk dzwonkowy. Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych.

Długie i mocne pazury utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co usprawnia montaż, a także powiększa bezpieczeństwo w trakcie mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej. Mechanizm ma czytelny schemat i oznaczenie zacisków usprawniające podłączenie.

na dodatek, konkretna ramka montażowa produkowana z galwanizowanego metalu ma nacięcia upraszczające pozycjonowanie. Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych. Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o wykwintnym i szerokiej funkcjonalności.

dostępna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz i antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, spory asortyment i szybka i łatwa instalacja to mocne strony linii Asfora.

linia ASFORA Produkty linii Asfora Schneider Electric mają obszerny zakres funkcji (łączniki jednobiegunowe, łączniki świecznikowe, gniazda 2P+PE, gniazda R-TV-SAT, gniazda 2P+PE IP44 w ramce podwójnej).

Sterujesz żaluzjami, dzięki podświetleniu łatwo wyszukasz łącznik światła w ciemności, a także formujesz nastrój w salonie czy sypialni, stosując ściemniacze. Masz dostęp do mediów (gniazda R-TV-SAT, gniazda RJ45) i cieszysz się perfekcyjną jakością dźwięku (gniazda głośnikowe, przewody estetycznie ukryte w ścianie).

Osprzęt elektroinstalacyjny Asfora z tak szerokim zakresem funkcji upraszcza i uprzyjemnia życie. Asfora Schneider Electric to klasyka w korzystnej cenie! Piękno tkwi w klasyce. Kolekcja Asfora to gustowna klasyka, która pozwala wykreować stylową przestrzeń.

klasyczne piękno tkwiące w prostocie – tak gniazda i łączniki Asfora postrzegają klienci, którzy cenią nieśmiertelny design, która za każdym razem robi wrażenie, niezależnie od panującej mody i zmieniających się trendów.

gustowna forma i ponadczasowe kolory linii Asfora Schneider Electric pozwolą Ci stworzyć harmonijne wnętrze, perfekcyjnie dobrane do Twojej wrażliwości estetycznej. Oszczędzanie energii przez sterowanie oświetleniem.

Gama produktów Asfora zawiera łączniki do sterowania żaluzjami i ściemniacze. Dzięki nim złączysz poziom oświetlenia w pomieszczeniu wykorzystując światło naturalne i ograniczysz zużycie energii. Wielokrotne ramki serii Asfora - wygoda i funkcjonalność.

Asfora w swej ofercie posiada ramki od 1-krotnych po 6-krotne poziome i 1- 2- i 3-krotne pionowe. Umieszczenie kilku mechanizmów w jednej ramce lepszą organizację przestrzeni w Twoim domu!

zalety pokaźniejsza niepodatność na UV Ramki produkowane z tworzywa o powiększonej niepodatności na promieniowanie UV nie odbarwiają się z upływem lat, zachowują wyszukany wygląd. Ramki wielokrotne kolekcja produktów Asfora z aż 6-krotną ramką poziomą oraz 2 i 3-krotną pionową oznacza całkowitą rezygnację z zewnętrznych rozdzielaczy.

prędki i bezpieczny montaż Czytelne oznaczenia i schematy połączeń usprawniają montaż i demontaż produktów oraz zniżają ryzyko błędnego połączenia. Gniazda IP44 W linii wynajdziesz gniazda IP44. Gniazda IP44 zapewniają sprawną ochronę przed ciałami stałymi większymi niż 1,0 mm oraz chlapiącą wodą.

To ważne np. W łazience. Gładka powierzchnia perfekcyjnie gładka powierzchnia dodaje elegancji i pomaga w utrzymaniu czystości (usuwasz kurz, nie zostawiając włókien ścierki). Jednorodny materiał jednolity, niemalowany materiał o obfitej oporności na uszkodzenia da Ci pewność, iż ewentualne zarysowania będą niewidoczne na powierzchni.

właściwości linia Asfora - gustowne i konwencjonalne wnętrza Łączniki i gniazda Asfora wybierają klienci, którzy cenią wyraźny, zdecydowany zarys, tradycyjną elegancję i prostą formę. To bardzo solidna kolekcja: 1 wykwintna forma w 6 ponadczasowych kolorach (białym, kremowym, aluminiowym, stalowym, brązowym i antracytowym).

Dla tych, którzy lubią podejmować szybkie decyzje, bez zastanawiania się nad mnogością barw, form, a przy tym dbają o domowy budżet. Konwencjonalny design z uniwersalną kolorystyką wpisuje się w każdą aranżację Łączniki i gniazda Asfora pozostają zawsze modne, niezależnie od zmieniających się trendów.

konwencjonalna elegancja, jakość wykonania, prosta forma i barwy, które nigdy nie przemijają, to bezpieczne rozwiązanie w każdym wnętrzu. Zobacz wszystkie produkty serii Asfora

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.