Menu

SONOFF IM190314010 WŁĄCZNIK ŚWIATŁA DWUKANAŁOWY T0- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent Sonoff 

Opis

Dotykowy włącznik światła WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanałowy)
Sonoff TX to dotykowy, naścienny, inteligentny włącznik światła. Włącznikiem możesz sterować tradycyjnie (fizycznie) lub przy pomocy sieci WiFi (przy pomocy aplikacji eWeLink). Wyprodukowany został z wysokiej jakości tworzyw - ABS + szkło hartowane. Delikatne podświetlenie włącznika sprawia, iż jest on widoczny także w nocy.
Sterowanie Sonoff T0 EU TX
Przełącznik jest z serii T0, co oznacza iż nie współpracuje z pilotem radiowym 433Mhz. Możesz nim jednak sterować za pomocą WiFi, a także połączenia z przeznaczoną aplikacją eWeLink.
Obsługa Sonoff T0 EU TX
Włącznikiem możesz sterować za pomocą przeznaczonej aplikacji. Z racji podłączenia do sieci, synchronizacja styatusu urządzenia odbywa się w trybie natychmiastowym, co pozwala na wyświetlanie aktualnych informacji w aplikacji (w tym nad zużyciem prądu). Aplikacja dostępna dla:
  • Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coolkit&hl=pl
  • iOS: https://apps.apple.com/us/app/ewelink-smart-home-control/id1035163158
Inteligentne sterowanie Sonoff T0 EU TX
W aplikacji możesz ustawić harmonogramy czasowe, które umożliwiają samoczynne włączanie lub wyłączane maszyn o określonej porze.
Zdalne sterowanie Sonoff T0 EU TX
Aplikacja jest klarowna i nietrudna w obsłudze. Nie musisz martwić się o to czy światło w mieszkaniu zostało wyłączone - możesz dzisiaj to zrobić w pełni zdalnie za pomocą aplikacji.
Współpraca z asystentami głosowymi Sonoff T0 EU TX może być sterowany głosem, przy wykorzystatniu asystentów takich jak Google Assistant czy Amazon Alexa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.