Menu

Wyłącznik jednobiegunowy Schneider Sedna SDN1400121 z podświetleniem biały

Cechy produktu

  • Producent SCHNEIDER ELECTRIC 

Opis

Łącznik 1-biegunowy (łącznik jednobiegunowy) w kolorze białym, linii Sedna Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN1400121 Urządzenie może być stosowane jako konwencjonalny włącznik światła lub służyć do załączania innych sprzętów o maksymalnym poborze prądu do 10 A Łącznik posiada podświetlenie (LED w kolorze niebieskim), dzięki czemu odnalezienie go w ciemności staje się dużo łatwiejsze Podłączenie przewodów za pomocą zacisków śrubowych Długie i potężne pazury z funkcją samopowrotu utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż oraz powiększa bezpieczeństwo w trakcie mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej wymiary korpusu zostały zminimalizowane tak, żeby instalacja choćby w niewielkiej puszce z gęsto upakowanymi przewodami nie sprawiała problemów Mechanizm ma czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie na dodatek, potężna ramka montażowa tworzona z galwanizowanego metalu ma nacięcia ułatwiające pozycjonowanie produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych kolekcja SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają linii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, zróżnicowany asortyment oraz ciekawa paleta barw czynią serię Sedna idealną alternatywą dla klasycznych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności linia Sedna jest perfekcyjnym wyborem dla wszystkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej komfortowym.

przystępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym oraz grafitowym (gniazda zasilające występują na dodatek w kolorze czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (ponadto w odcieniu czerwonym i miętowym szarym) 42 kompozycji kolorystycznych.

Prosta forma, spory asortyment oraz szybka i łatwa instalacja to mocne strony tej kolekcji. Delikatne linie i ciekawa kolorystyka. Linia Sedna to kompromis między nowoczesnością i klasyką. Prosta forma i specyficzny 8 mm płaski design to nieprzeciętny wybór dla wielbicieli nieskomplikowanej formy.

Natomiast charakteru serii dodaje kolorystyka. Sedna to 7 barw ramek i 6 odcieni mechanizmów. Dostępne są zarówno odważne barwy takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz nieprzeciętną przestrzeń dla siebie! Sedna - duża funkcjonalność dla Twojej wygody. Linia Sedna to połączenie różnych zaawansowanych technologicznie produktów, które sprawią, iż codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne bezsprzecznie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ części w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych jednocześnie w układzie pionowym i poziomym. Zalety nowoczesny płaski zarys i niebanalna kolorystyka konwencjonalny kształt ramek, wyjątkowo płaska forma oraz najróżniejsza kolorystyką sprawiają, iż wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z warstwą antykorozyjną oraz tworzywo oporne na promienie UV sprawią, że produkty na długo zachowają intensywne kolory. Gładka powierzchnia seria Sedna to produkty o progresywnej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki temu kurz nie osiada na ramkach i są one łatwe do utrzymania w czystości. Intuicyjny i łatwy montaż Metalowa ramka montażowa, a także czytelne oznaczenia i schematy szybki i intuicyjny montaż sprzętu.

innowacyjne rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które gwarantują pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna gromadzi ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej i w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Cechy Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swojej łazience.

Produkty ze stopniem ochrony IP44 sprawdzą się we wszelkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Komfortowa praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i znaczny zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, niż niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w wygodnych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda linii Sedna wyposażone zostały w przesłony torów prądowych, które chronią wszystkich domowników, a głównie dzieci przez porażeniem prądem.

Prosta i kompletnie bezpieczna instalacja osprzętu seria Sedna została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo montażu. Teleskopowa budowa gwarantuje znakomite dopasowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej oraz otwarte i ułożone w jednej linii zaciski upraszczają montaż, a transparentne oznaczenia sprawiają, iż instalacja jest intuicyjna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki gwarantują bezpieczeństwo instalacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.