Menu

GIORGIO ARMANI My Way Dopełnienie EDP 150 ml Dla Pań dopełnienie

Cechy produktu
  • Producent Giorgio Armani 
  • Pojemność 150 ml
Opis

Woda perfumowana MY WAY firmy Giorgio Armani to uosobienie innowacyjnej, dynamicznej i pewnej siebie kobiety, która łączy w sobie ciekawość, radość życia i frajdę. Jest stanowczo otwarta, poprzez co wyrusza w podróż,zaznać czegoś nowego.

Ten duch odkrywcy znajduje odzwierciedlenie w niesamowicie kwiatowym zapachu, zgodnie z dewizą „I am what I live”. W nucie głowy tego kobiecego zapachu bergamotka łączy się z owocowymi kwiatami pomarańczy.

Symbolizują ciekawość i chęć przeżywania przygód i potrzebę poszerzania horyzontów. Kwiatowa nuta serca, na którą składa się jaśmin i tuberoza, ma wyjątkową sygnaturę, która pozostaje w pamięci.

Jest niczym wstążka wiążąca żeńskie pachnidła. Podstawę zapachu stanowi drzewo cedrowe i wanilia, które niczym talizman dodają siły do tego, aby zdobywać nowe doświadczenia. Dzięki opakowaniu dodatkowemu o obszerności 150 ml każdy flakonik My Way można z łatwością napełnić w domu, istotnie ograniczając poprzez to liczb3,5ę odpadów (-64% tworzyw sztucznYCH przy zakupie 1 x 150 ml + 1 x 50 ml vs.

4 x 50 ml). Precyzyjnie pozyskiwane oraz flakonik z możliwością napełnienia świadczą o tym, iż osoba, która używa tych perfum dba o stabilny rozwój. Progresywna, kwiatowa woda perfumowana dla pań Giorgio Armani jest jednocześnie ponadczasowa i elegancka.

MY WAY pobudza zmysły, a przy tym poszerza horyzonty.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.