Menu

Giorgio Armani Sì Fiori, Woda perfumowana, 30ml

Cechy produktu
  • Producent Giorgio Armani 
  • Pojemność 30 ml
Opis

Zapach dla pań Giorgio Armani Sì Fiori to nowy, kwiatowy rozdział w historii Sì. To hołd złożony współczesnej kobiecości i deklaracja wolności powstałe w genialnej harmonii między miłością, siłą i odwagą.

Sì Fiori od Giorgio Armani to kobiecy zapach, który stanowi nową interpretację szyprowego wątku. Złożony i prosty jednocześnie niczym kwiat, z którego czerpie inspirację, staje się eliksirem kontrolowanej i nieodpartej kobiecości.

Bukiet śródziemnomorskich białych kwiatów Neroli nadaje mu świeże brzmienie i sprawia, że staje się czym więcej aniżeli tylko kompozycją. Sì Fiori to sięgający ideałów sposób myślenia właściwy dla współczesnych kobiet, które kierują się umiłowaniem wolności, odwagi i życia.

Zapach dla kobiet Sì Fiori od Giorgio Armani otwiera kombinacja zielonej mandarynki i energetyzującej czarnej porzeczki. Ich świeży duet łączy się z kuszącym połączeniem wanilii i białego piżma, stwarzając wspólnie nieodpartą kombinację wdzięku, siły i ducha niezależności.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.