Menu

Giorgio Armani Sì Passione, Woda perfumowana, 50ml

Cechy produktu
  • Producent Giorgio Armani 
  • Pojemność 50 ml
Opis

- Kultowy zapach Sì Passione od Giorgio Armani - Zdefiniowany przez połączone akordy bukietu róży i jaśminu - Zamknięty w czerwony flakonie zapach, pomaga uwolnić pasję do życia Woda Perfumowana od Giorgio Armani pozwala odkryć na nowo prawdziwą namiętność kobiety niezależnej, żeńskiej i wolnej.

Sì Passione to nowe zdefiniowanie kultowej mieszanki zapachowej, która nadaje inny wymiar kobiecości. Czerwony kolor flakonu idealnie odzwierciedla postawę zarówno w esencji zapachowej, jak i duchowej.

Jego silna tożsamość wizualna wyróżnia witalność, która także znajduje się w centrum filozofii Sì Passione -powiedz TAK swej pasji! SI to mój dobór. SI to pasja. SI to JA. Intensywny i wymagający zapach dla kobiety pewnej siebie i skłonnej do ryzykownych wyborów.

Dzięki kombinacji nektaru z czarnej porzeczki w połączeniu z iskrzącą gruszką przypomina dawne echo Sì. Łączy intensywną nutę wanilii i jaśminu, tworząc żeński kwiatowo-owocowy zapach. W sercu Sì Passione, odzwierciedlają się emocje luksusowego zapachu, który uwodzicielsko czaruje już od pierwszych akordów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.