Menu

Yves Saint Laurent Black Opium woda perfumowana dla kobiet 90 ml + do każdego zamówienia upominek.

Cechy produktu

  • Producent Yves Saint Laurent 
  • Pojemność 90 ml

Opis

firma Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Marka Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna firma zasłynęła z tego, że komponowano zapachy na specjalne zamówienie klientów.

Dzięki takiej usłudze w krótkim czasie firma Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród konsumentów producenta znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie przez dziesięciolecia swojego istnienia producent Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi unikatowych, sławnych, szczególnych.

W kręgu ich kupujących znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie na dodatek istnieje znaczne grono celebrytów lubujących się w aromatach tej producenta.

Kilka pokoleń rodzin wytwarzających doskonałe aromaty stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient na pewno znajdzie w tej linii trafny zapach dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska firma znana od wieków. Nieustannie zadziwia swymi niepowtarzalnymi kompozycjami. Każdy nowy zapach wydany przez producenta staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wykonane są z zastosowaniem najcenniejszych składników przy zaimplementowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest też to,firma ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych komponentów użytkowanych do produkcji zapachów. Dzięki temu pozyskuje jedynie naturalne elementy o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą precyzyjnością.

Wszystko to gwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie wynajdziesz udoskonalonej producenta na rynku perfum. Producent Guerlain jest też dla Ciebie. Jeśli wyłącznie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to firma dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Z całą pewnością znajdziesz tutaj najkorzystniejszy aromat dla siebie w bardzo prawidłowej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain.

Warto!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.