Menu

YVES SAINT LAURENT Libre EDP 30 ml Dla Pań

Cechy produktu
  • Producent Yves Saint Laurent 
  • Pojemność 30 ml
Opis

- Nowy zapach Libre od Yves Saint Laurent - Zdefiniowany poprzez prowansalską lawendę - namawia do wolności i łamania wszelkich granic - Zamknięty w prostym flakonie ze złotym symbolem YSL Libre oznacza wolność.

Dlatego zostań kobietą Yves Saint Laurent. Bądź wolna, wychodź przed szereg, nie bój się eksperymentów i łam wszelkie granice z nowym zapachem Libre. Poznaj nowy zapach Libre od Yves Saint Laurent. Zapach Libre to elegancja i szczypta szaleństwa zamknięta w prostym flakonie przywodzącym na myśl konwencjonalny garnitur.

Flakon oplata złote YSL, a wieńczy go czarna, asymetryczna zatyczka w stylu couture. Zapach Libre definiuje prowansalska lawenda, która przeplata się w nutach głowy i serca. Oprócz niej na początku wyczuwalne są akcenty mandarynki i czarnej porzeczki.

Po chwili zaś jaśmin miesza się i łączy z egzotycznym kwiatem pomarańczy. Bazą zapachu jest słodka wanilia, cedr i piżmo. Ponieważ możesz być silna, a równocześnie na wskroś damska. Uzależniona od luksusu i pozostająca w zgodzie z naturą.

Możesz być chłodna i rozpalać do białości wewnętrznym żarem, możesz czerpać z życia garściami… Możesz krzyczeć tak głośno, jak tylko chcesz i wyluzować się za każdym razem wtedy, kiedy tego Ci trzeba.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.