Menu

Yves Saint Laurent Mon Paris Floral Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 50.0 ml

Cechy produktu

  • Producent Yves Saint Laurent 
  • Pojemność 50 ml

Opis

piękny, rozkwitający, kuszący. Wzbudza pożądanie, odkrywa tajemnice. Najnowszy zapach w rodzinie Mon Paris. Wejdź do świata L’Amour Fou czyli Szalonej Miłości. Daj się otulić zmysłowemu, szyprowemu zapachowi.

Wyjdź na spotkanie intensywnej kwiatowej przygody. Ty i on. Razem. Na ulicach Paryża. Magiczne momenty, chwile, które przeradzają się w pasje i namiętność. Nic już nie będzie takie samo. To czas kiedy chwila przybiera jeszcze głębszą intensywność i trwa.

Wprowadzając Cię w nowy rozdział życia. Zapomnij o tym co było, otwórz się na świeże. Jesteś otoczona aurą miłości. Nutą, za którą każdy kompozytor chce podążać. Pierwsze skrzypce gra legendarny kwiat datury, w akompaniamencie białych kwiatów i soczystych brzoskwiń.

Całość dopełniona poprzez esencję paczuli i piżmo i kaszmir. Mocny, trwały, a równocześnie delikatny i eteryczny. To zapach kwitnącej namiętności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.