Menu

Benefitnet (PL) Lovely Lovers BeMINE Eau De Parfum for Man 100 ml

Cechy produktu

  • Producent Benefitnet (PL) 
  • Pojemność 100 ml

Opis

LOVELY LOVERS BeMINE 100 ml (3.4 fl.oz.) eau de parfum MAN - BE INSPIRED by PHEROMONES - pachnidła męskie z feromonami zapachowymi

PERFUME CREATED IN FRANCE
Oryginalny męski bukiet zapachowy powstał we Francji dzięki doświadczeniu firmy LOVELY LOVERS. Na skutek czego badań i testów nad 237 atraktantami zapachowymi w przeróżnych kombinacjach wyselekcjonowano te, które w największym stopniu oddziaływały na płeć przeciwną. Najwyższa koncentracja i jakość części użytych przy tworzeniu tej drzewno-ziołowo-kwiatowej kombinacji pozwala stworzyć uwodzicielską aurę całkowitą męskich wibracji, elegancji i świeżości.
Potwierdzeniem najwyższej jakości i zadowolenia są przyznane nagrody: LAUR KONSUMENTA Odkrycie Roku oraz wygrana w konkursie ZŁOTEJ SIÓDEMKI branży kosmetycznej.

BĘDZIESZ ZAUWAŻONY
pan ubrany w te perfumy nie przejdzie niezauważony. Zagwarantujemy! Sukcesywnie uwalniające się feromony zapachowe ułatwiają wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Podkreślają parametry osobowości rodzaju alfa. Nawiązywanie pierwszego kontaktu, a także utrzymywanie relacji będzie widocznie łatwiejsze dzięki wzmożonemu zainteresowaniu u pań.

Jak działają feromony? To naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość przez zmysł węchu:

  • rozszerzają zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie
  • budują aurę typu alfa

UWAGA: odpowiednio dopasowane proporcje w kompozycji atraktantów zapachowych dodatkowo potęgują wydajność feromonów, które formuje każdy z nas. Proces ten jest szczególnie korzystnie widoczny w świecie zwierząt, a dzisiaj dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na co dzień.

JAKI JEST ZAPACH pana ALFA?
W zależności od tego czy zapach jest opisywany poprzez mężczyznę czy kobietę nuty zapachowe LL BeMINE eau de parfum MAN mogą być odbierane delikatnie inaczej. Jednak wspólną główną cechą tego zapachu (niezależnie od płci oceniającej osoby) jest jego bardzo męska aura połączona z wibrującą drzewno-ziołową naturą świeżości, która w unikatowy sposób niesie się za nosicielem dając znać o sobie na każdym kroku. Silne otwarcie znamionuje się niesamowitą świeżością dzięki rozmarynowi połączonemu z zielonymi liśćmi pomarańczy, a także lawendą. Gdy zapach osiądzie już na skórze odsłoni swoje nuty zielono-ziołowego serca, dzięki zieleni galbanum, kwiatom bodziszka i ziołowej świeżości szałwii muszkatołowej. Dopełnia to bardzo zmysłowa baza łącząca ze sobą głębię drzewa sandałowego z wetywerią zwieńczoną mchem dębowym. Nie odzwierciedli tego szybki test nadgarstkowy. Dlategodobrze poznać i w pełni poczuć ten zapach trzeba go "ponosić", aby uwolniły się wszystkie frakcje czasowe.

NUTY GŁOWY: rozmaryn, lawenda, liść pomarańczy
NUTY SERCA: galbanum, szałwia muszkatołowa, bodziszek
NUTY BAZY: drzewo sandałowe, labdanum, mech dębowy, wetyweria,cedr


trwałość PROJEKCJI
perfumy LL BeMINE 100ml MAN dzięki zawartości maksymalnej ilości atraktantów zapachowych dopuszczanych przez IFRA (International Fragrance Association) cechują się idealną projekcją wyrafinowanych nut zapachowych oraz przeważnie wielogodzinną trwałością. W skrócie: nie może istnieć silniejszy legalny towar o takim składzie! Wyczuwalna najwyższa jakość części jak i samej kompilacji składa się na męską aurę, którą rozpościera wokół użytkownika eksponując jego elegancję i pełnię klasy.

DLA KOGO?
LL BeMINE eau de parfum MAN to perfumy z feromonami zapachowymi dla każdego pana, który chce świadomie zastosować ich działanie. Można wyznaczyć aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:

1) błyskotliwOŚĆ i FLIRT - dzięki działaniu na podświadomość kobiet staniesz się bardziej interesujący w ich oczach, przez co Twój podryw ma pokaźniejsze szanse na sukces!

2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIE - atraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. Usprawnia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe.

3) EFEKTY W PRACY - po zastosowaniu męskich feromonów zapachowych będziesz odbierany jako partner godny zaufania. Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione w trakcie pracy polegającej np. Na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę.

4) SAMIEC ALFA - feromony zapachowe powiększają pewność siebie przez co łatwiej o dominację w grupie, a także powiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie.

SPOSÓB wykorzystania:
Flakon 100ml starcza na bardzo długo. Dzięki wysokiemu stężeniu starczy nanieść kilka doz przy użyciu atomizera. Najlepiej w okolicy szyi (np. Za uszami, kołnierzyk), nadgarstków czy ramion. Są to najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka. To właśnie na nich atraktanty zapachowe są najmocniej wydajne. Można też nanieść na pościel albo inne miejsce, gdzie chcemy, aby w powietrzu podnosiła się aura pana alfa.
pojemność: 100ml


LOVELY LOVERS – z pasji do miłości...
producent LOVELY LOVERS jest skutkiem pracy specjalistów z całej Europy. Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie specyficznych i produktywnych formuł w dostępnej cenie. Dzięki czemu powstała linia kosmetyków dla wymagających odbiorców lubiących sobie najwyższą jakość życia intymnego. Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, tworzone wedle farmaceutycznych norm GMP (ang. Good Manufacturing Practice) i zarejestrowane w KSIoK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem minimalistycznców dają konsumentom pewność najwyższej jakości produktu i wydajności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych Klientów. Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.