Menu

Cacharel Amor Amor, woda toaletowa, 100ml (W)

Cechy produktu
  • Producent Cacharel 
  • Pojemność 100 ml
Opis

Cacharel Amor Amor - nieodparcie owocowy Harmonijny i kuszący żeński zapach Cacharel Amor Amor otacza użytkownika dyskretnie i równocześnie niezwykle uwodząco. Nawet pełen pasji flakon Amor Amor urzeka i pozwala poznać zakochania w nowym wymiarze.

Nieodparcie owocowo-kwiatowy zapach jest sygnałem dla zmysłów i zamienia wraz z Cacharel Amor Amor życzenia w rzeczywistość. Świetny zapach dla akcentuje kobiecość i działa pociągająco na panów, nadaje się jako doskonały podarunek dla partnerki albo przyjaciółki.

Z magiczną siłą przyciągania, zapach ten nie pozwala długo czekać na miłość i przyciąga mężczyzn, jak pachnące kwiaty motyle. Cacharel Amor Amor to uwodzenie zmysłów, gra z ogniem i naturalny zapach, który nie pozostawia nic do życzenia i promieniuje zapachem pachnącej letniej łąki lub ogrodu pełnego czerwonych róż.

Inspirująca zmysłowość i młodzieńczy urok Z Cacharel Amor Amor marzenia się spełniają. Trwały i nad wyraz świeży pomimo przeważającej słodyczy, Amor Amor firmy Cacharela oczarowuje i chwyta za serce swoim letnim zapachem.

nawet jeśli jest to zapach niezwykle luksusowy, jest to zapach numer jeden z wysmakowanych zapachów dla pań Cacharel. Cacharel Amor Amor powoduje, że poczujesz ochotę na lato i miłość, które są tak słodkie i niewinne jak motyl i inspirują tym młodzieńczym zapachem.

choćby mała szczypta zapachu podąża za stosującą go kobietą, aż do wieczora i pozwala iść poprzez dzień lekko i radośnie. Cacharel Amor Amor budzi kobiecość i silnie przyciąga świat panów. W mocnej czerwieni flakon prezentuje się w odcieniu miłości, który gwarantuje ciepło tym zapachem i pozwala doświadczyć czystej zmysłowości.

Z tym zapachem, kobieta jest bardzo pociągająca i prędko przekonuje się co do efektu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.