Menu

Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa For Her (30 ml)

Cechy produktu
  • Producent Cacharel 
  • Pojemność 30 ml
Opis

Cacharel Amor Amor - nieodparcie owocowy Harmonijny i uwodzicielski damski zapach Cacharel Amor Amor otacza użytkownika dyskretnie i jednocześnie wyjątkowo uwodząco. Nawet pełen pasji flakon Amor Amor urzeka i pozwala zaznać zakochania w nowym rozmiarze.

Nieodparcie owocowo-kwiatowy zapach jest sygnałem dla zmysłów i zamienia wraz z Cacharel Amor Amor życzenia w rzeczywistość. Nieprzeciętny zapach dla wyróżnia kobiecość i działa pociągająco na panów, nadaje się jako wspaniały upominek dla partnerki lub przyjaciółki.

Z magiczną siłą przyciągania, zapach ten nie pozwala długo czekać na miłość i przyciąga panów, jak pachnące kwiaty motyle. Cacharel Amor Amor to uwodzenie zmysłów, gra z ogniem i naturalny zapach, który nie pozostawia nic do życzenia i promieniuje zapachem pachnącej letniej łąki albo ogrodu pełnego czerwonych róż.

Inspirująca zmysłowość i młodzieńczy urok Z Cacharel Amor Amor marzenia się spełniają. Trwały i wyjątkowo świeży pomimo przeważającej słodyczy, Amor Amor firmy Cacharela oczarowuje i chwyta za serce swoim letnim zapachem.

nawet jeśli jest to zapach szczególnie ekskluzywny, jest to zapach numer jeden z wytwornych zapachów dla kobiet Cacharel. Cacharel Amor Amor powoduje, że poczujesz ochotę na lato i miłość, które są tak słodkie i niewinne jak motyl i inspirują tym młodzieńczym zapachem.

nawet śladowa szczypta zapachu podąża za stosującą go kobietą, aż do wieczora i pozwala iść przez dzień lekko i radośnie. Cacharel Amor Amor budzi kobiecość i silnie przyciąga świat panów. W konkretnej czerwieni flakon demonstruje się w odcieniu miłości, który gwarantuje ciepło tym zapachem i pozwala zaznać czystej zmysłowości.

Z tym zapachem, kobieta jest niezwykle pociągająca i prędko przekonuje się co do efektu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.