Menu

Gloria Vanderbilt Vanderbilt woda toaletowa - perfumy damskie 15ml - 15ml

Cechy produktu
  • Producent Gloria Vanderbilt 
  • Nuta zapachowa goździk 
  • Pojemność 15 ml
Opis

pachnidła Gloria Vanderbilt Gloria Laura Madeleine Sophie Vanderbilt urodziła się 20 lutego 1924 roku w Nowym Jorku. Jako córka pochodząca z zamożnego rodu odziedziczyła fortunę po ojcu, którą zarządzała jej matka.

W wyniku zaniedbań, opiekę nad Glorią przejęła jej ciotka. To właśnie jej wychowanie przyczyniło się do ukończenia szkoły artystycznej Arts Student League. Wówczas nikt jeszcze nie przypuszczał, jaką sensację wywoła ona swoim geniuszem i nieposkromionym talentem.

Stając się niesamowicie wpływową ikoną artystyczną, Gloria zaczęła sygnować swym nazwiskiem prekursorskie projekty jeansów, wytwornej pościeli, porcelany i kreacji zapachowych.Kultowe perfumy Gloria Vanderbilt powstały w 1982 roku jako bogata, kwiatowo-orientalna kompozycja ogarniająca swym niebywałym urokiem, a także seksownym ciepłem wszystkie osoby znajdujące się w pobliżu i rozwijająca się finezyjnie na damskim ciele właścicielki.

delikatna, spontaniczna i optymistyczna woń została pokochana poprzez miliony amerykanek, a następnie owiała sławą cały świat. Wysublimowany styl jaki reprezentują Gloria Vanderbilt pachnidła uwodzi mężczyzn magnetycznym aromatem symbolizującym kwintesencję radości, rozkoszującej przyjemności, a także aurę pozytywnych wibracji.Szlachetne nuty wprawiają w fantastyczny nastrój emanujący otwartością oraz czarującym darem czerpania z życia wszystkiego co najlepsze.

perfumy Gloria Vanderbilt to aromaty atrakcyjnej kobiety, o nieszablonowym wyczuciu atrakcyjna, obdarzającej siebie i innych miłością, harmonią, a także ufnością. Mieniące się akordy lśnią niczym diamenty na smukłej szyi, uświetniając jej urodę i uwydatniając niezliczone właściwości intrygującej osobowości.Copyright © E-Glamour.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.