Menu

Moschino Fresh Couture woda toaletowa dla kobiet 100 ml + do każdego zamówienia upominek.

Cechy produktu

  • Producent Moschino 
  • Pojemność 100 ml

Opis

perfumy są jednym z akcesoriów, jakie w swej ofercie ma Moschino – włoska firma, która swą nazwę zawdzięcza zwyczajowo nazwisku swego założyciela, Franco Moschino. Już od wczesnych lat wykazywał on uzdolnienia artystyczne, w czasie studiów sztuki pracował z zapałem jako ilustrator, co zaowocowało zaangażowaniem go w 1971 roku poprzez Versace do artystycznego szkicowania projektów.

Moschino wraz ze swoją długoletnią współpracownicą Rosellą Jardini założył własny dom mody w 1983 roku, a potem wylansował Moschino jako markę znaną z wielobarwnych, krzykliwych, a nawet ekscentrycznych projektów ciuchów.

Lubił prowokować stwierdzeniem, że nie ma żadnego prawidłowego gustu czy smaku. Nie obawiał się w swoich projektach przekraczać obowiązujących norm i reguł. Nie negował on ich jednak per se: czasem świadomie decydował się na cytaty znanych projektów domów mody, żeby je opatrzyć ironicznym komentarzem, wskazując nowe drogi i możliwości dla haute couture.

podczas gdy publicznie zajmował krytyczne stanowisko odnośnie niektórych niedoskonałości w branży mody, Moschino zasłynęło także ze swego zaangażowania w problematykę o naturze socjalnej. Po odejściu Moschino Jardini jako dyrektor artystyczny przyczyniła się w zasadniczy sposób do rozwoju i jej międzynarodowego sukcesu gwarantując jej jednak przy tym swojego rodzaju ciągłość stylistyczną.

Niewątpliwym wyróżnieniem dla Moschino było zaprojektowanie strojów dla Kylie Minoque, Madonny oraz na otwarcie Olimpiady Zimowej w 2006 w Turynie. Jednym z klasyków wśród perfum Moschino jest kreacja „Moschino pour Femme" z 1987 roku.

Według wszelkich przystępnych recenzji te perfumy o orientalnym, zniewalającym zapachu cieszą się niezwykłą sławą ponadczasowości – są nadal atrakcyjne i kochane przez kobiety niemal każdego wieku. Natomiast pachnidła ubrane w smukły, niebanalny czerwono-czarny flakon należą do popularnej linii „Cheap & Chic", również do dostępniejszej cenowo i jeszcze odważniejszej linii Moschino o tej samej nazwie.

Swą formą flakon przypomina tradycyjne japońskie drewniane lalki, natomiast perfumy rozsiewają aromat egzotyczny i ekstrawagancki, bazujący na zagadkowym zestawie mandarynki z limonką, brzoskwinią i różą obok alpejskich fiołków, a także frezji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.