Menu

Seductive (woda toaletowa 50 ml)

Cechy produktu
  • Producent Guess 
  • Nuta zapachowa cedr 
  • Pojemność 50 ml
Opis

pachnidła Guess to symbol odkrywczego, kreatywnego podejścia do życia, nastawienia na spełnianie marzeń. Taka filozofia przyświecała założycielom firmy, którzy przybyli do Ameryki z Maroka, żeby spełnić tutaj swój amerykański sen.

Udało się im to w 100 procentach. Początkowo marka Guess kojarzyła się tylko z odzieżą. To właśnie od tego typu produktów swą działalność zaczynali bracia Georges, Armand, Paul i Maurico Marciano. Zasłynęli oni z niesztampowego podejścia do dżinsu – materiału, który w tym czasie wychodził już z mody, a dzięki nim powrócił do łask i to jak wiadomo, kierunek, który utrzymuje się do teraz.

Ich produkty odzieżowe cechowały się gustownym charakterem, były zmysłowe, innowacyjne, lecz też nieśmiertelne. Dlatego producent zyskał sobie zachwyt. Na dodatek stawiali oni na wygodę, na możliwość stosowania tych rzeczy w codziennym życiu.

Promowanie takiego stylu życia – nastawionego na sukces, prestiż, jest ich znakiem rozpoznawczym, także jeśli chodzi o produkty, takie jak pachnidła. Firma Guess współpracowała z takimi osobistościami, jak Claudia Schiffer, Carla Bruni, Laetitia Casta, i Naomi Campbell.

obecnie osobą, która ma największe znaczenie w budowaniu wizerunku marki ma Paris Hilton. W latach 90. Guess przestał się już kojarzyć wyłącznie z odzieżą, gdyż wypuścił na rynek linię oryginalnych perfum, które zdobyły sobie szerokie uznanie.

Orzeźwiające zapachy, bazujące m.in. Na nutach cytrusowych – to była nowość, która wzbudziła zainteresowanie. Pachnidła Guess to rewelacyjna jakość i prestiż, a świadczy o tym to, iż powstają one we współpracy z takimi osobistościami z tej branży, jak Honorine Blanc, Pierre Negrin, Claudette Belnavis, Ellen Molner, Steve Demercado, Antoine Lie, Francis Kurkdjian Guillaume Flavigny itd.

Cechą uwydatniającą tych produktów jest połączenie dwóch inspiracji – stylem życia amerykańskim – kojarzącym się ze swobodą, wygodą, dążeniem do sukcesu oraz ze stylem europejskim – czyli tradycją, subtelnością, zmysłowością.

Filozofia marki jest nastawiona na promowanie marzeń o spełnianiu amerykańskiego snu o sukcesie – w każdej dziedzinie życia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.