Menu

Versace Yellow Diamond 5ml W Woda toaletowa

Cechy produktu
  • Producent Versace 
  • Pojemność 5ml ml
Opis

Versace Yellow Diamond 90ml Woda toaletowa Tester - niesamowity zapach w wyjątkowym opakowaniu. Każdy dzień przynosi Ci jakieś świeże szanse? Chcesz go mieć wypełniony samymi chwilami szczęścia? Na co czekasz - dla Ciebie jest rozwiązanie.

Markowe perfumy o niesamowicie oryginalnym zarysie w opakowaniu żółtym, który potrafi być radosny. O to Ci tak naprawdę chodziło? Chcesz mieć dzień pełen uśmiechu wypełnionego wonią radości? Już teraz dla Ciebie te pachnidła żeńskie w najwyższej klasie jakości.

Nie daj się dłużej szukać szczęściu. Co oznacza kolor żółty w opakowaniu i na tym flakoniku? niewątpliwie niemało dobrych rzeczy. Perfum tester o takiej barwie akcentuje się mocą, której potrzebujesz. Jesteś wyjątkowo ciepła, a także zawsze promieniejesz szczęściem? Rodzina, przyjaciele mówią o Tobie promyczek szczęścia - będący zawsze taki uśmiechnięty, a także pogodny? z całą pewnością tak jest, jeśli jeszcze chcesz bardziej podkreślić twój nieszablonowy i najkorzystniejszy fason musisz wykorzystać bajeczne pachnidła dla pań.

Twój partner niestety już zapomniał, że jeszcze parę tygodni lub miesięcy temu mówił Ci czule - słoneczko? Chcesz żeby znowu zaczął się starać i mówił Ci tak zdrobniale? Wykorzystaj moc tych perfum odznaczających się całkowitą radością ducha, a także aromatem szczęścia.

Wszystko to jest za sprawą części podstaw nut zapachowych - neroli, bergamotki, cytryny, gruszki, kwiatu pomarańczy, lilii wodnej, mimozy, piżma, drzewa gwajakowego, ambry. Nuty zapachowe: Nuta głowy: neroli, bergamotka, cytryna, gruszka Nuta serca: kwiat pomarańczy, lilia wodna, mimoza Nuta podstawy: piżmo, drzewo gwajkowe, ambra

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.