Menu

Versace Eros Men Woda toaletowa 200 ml spray

Cechy produktu

  • Producent Versace 
  • Pojemność 200 ml

Opis

pachnidła Versace perfumy Versace to synonim najwyższego luksusu. Producenta założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania akcentujące się nowoczesnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swej epoki Versace prędko stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze pachnidła Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej luksusowej marki, tak i jej zapachy są zarazem naturalne i wyrafinowane, szykowne i progresywne.

Sprzedawane są aktualnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour proponuje Państwu duży asortyment produktów marki Versace: perfumy i wody toaletowe w linii kobiecej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu, a także wytworne zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompilacje zapachowe: pachnidła Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i niemało innych. Dokładną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie artykułu.

Polecamy ponadto odlewki w atrakcyjnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym aromatem. Zapraszamy do zakupu jednych z najbardziej oryginalnych i wytwornych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.